Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Olvastad Natascha Kampbusch...

Olvastad Natascha Kampbusch 3096 című könyvét?

Figyelt kérdés
Ha igen akkor megérné ezt venni ajándékba anyunak? Úgy értem hogy jó könyv szerintetek,vagy nézzek még inkább körül? :)
2010. dec. 2. 17:44
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Nem vagyok vevő az ilyen proliregényeknek. Inkább nézz körül, valami klasszikus is lehet.
2010. dec. 2. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Köszi:)

Mikre gondolsz pontosan?

Valami jó könyv címet :D

2010. dec. 2. 20:28
 3/9 anonim ***** válasza:

Ez nem egy vidám témájú könyv, de nagyon realista. Nem proliregény! Szeretem azokat a könyveket, amelyek ilyen nehéz helyzetet átélt emberekről szólnak - felnyitja az ember szemét, és elgondolkodtatja.

Ha anyukád nem szereti az ilyen témájú könyveket, akkor nem ajánlom.

2010. dec. 3. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
47%

A regénnyel sok probléma van, a legfőbb, hogy egy marha jó üzlet, mert szenzáció veszi körül. Most őszintén? Arról olvasni, hogy a kiscsaj be volt zárva a pincébe, oszt csókolom? Kitalálom, hirtelen mély filozófiai kérdésekről ír a csaj, amik bent foglalkoztatták, hogy miért ilyen az élet, stb. Hát köszönöm, de nem kérek az ilyesmiből. A csaj azt sem tudta a pincében mi van a falakon kívül, de szabadulása után hirtelen mély filozófiába kezd... Egyértelműen menedzserek által katalizált médiaszenzációt kihasználó pénzgyűjtés magas szinten.


Mi érdekli édesanyádat? Mert így nehéz könyvet ajánlani. Én pl. sok jó modern történelmi könyvet ismerek, de ezek lehet, hogy őt nem érdeklik. Sőt, biztos.

De saját szájízem alapján jó könyv pl. Orwell-től az 1984, de még van sok.

2010. dec. 3. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm:)

Igazából vevő az ilyenekre, szerintem tetszene neki,csak azért kérdeztem mert azt hiszem 4000 ft körül van,és hát ha nem jó könyv inkább választok másikat :))

Amikröl tudom hogy szereti azok az arab világról szóló könyvek. Pl A fátyol mögött, arról tudom hogy tetszett neki.

2010. dec. 3. 20:00
 6/9 anonim ***** válasza:
Akkor tudok egyet! Sajnos a teljes címet nem tudom, de a cím vége az, hogy "11 éves vagyok, elvált asszony".
2010. dec. 3. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Fúúú tudom melyikre gondolsz,azthiszem Nudzsúd vagyok,elvált asszony a címe :D ez jó ötlet de annyira ismerős a címe...szerintem valakitől már hallottam és valószínű hogy anyutól, de mind1 majd megtudakolom tőle valahogy hogy ne jöjjön rá ;D
2010. dec. 3. 21:35
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha oknyomozó kell és vevő az ilyesmire: Csecsenföld egy konfliktus mélyén.
2010. dec. 3. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Szia!tegnap olvastam el nekem nagyon tetszett,szerintem anyukádnak is tetszene habár öt nem ismerem:)
2010. dec. 17. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!