Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Elolvastátok a Natascha...

Elolvastátok a Natascha Kampusch könyvét? 3096 nap a címe. Mi a véleményetek róla?

Figyelt kérdés
Én elolvastam,engem nagyon megrázott szegény lány története:(köszi
2010. dec. 17. 12:10
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Tudtok ajánlani valami jo könyvet?ez a 3096nap ez jo volt valami hasonlot szeretnék.Szeretem a krimiket,söt szinte csak azokat:)Köszi
2010. dec. 17. 12:11
 2/14 anonim ***** válasza:
39%
Én nem olvastam, de hihetetlen milyen okos lány lett így is belőle, és még elég rafkós is lett azóta a szó mai jó értelemben, mert ebből az esetből "turnézik", megvette a házat, gondolom múzeumot csinál belőle. Érdekes, hogy a szexuális kapcsolatról kettejük közt semmit nem mond:O
2010. dec. 17. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Szia!Köszi a választ!

Meg kell hogy védjem szegény lányt ha nem baj..azért van véleményem mivel kiolvastam!A házat azért vette meg mert az elrablóját imádó kö...gök megakarták venni,és nem szerette volna hogy átjáró ház legyen ott ahol élt 8és fél évig.Hogy rafkós lett?Dehát könyörgöm szegény lányt 8 évig verte és kínozta egy elmebeteg minden nap majdnem meg egy picike dohos sötét pincébe volt bezárva,sokszor probált öngyilkos is lenni..én elsö nap meghaltam volna.Ő azt mondta a könyvbe hogy elmebeteg volt az elrablója de soha nem eröszakolta meg,szerintem én sem beszélnék erről szívesen meg hát senki!amig nem olvastam el én sem értettem sok mindent,de le a kalappal szegény lány elött hogy még ép ember tudott maradni ezekután.Bocsi ha hosszu lett,csak leirtam a véleményemet!

2010. dec. 17. 12:33
 4/14 anonim ***** válasza:
57%
Rafkósat úgy értettem én, aki nem olvasta, hogy hidegen jól kiszámítja a lépéseit, az első naptól fogva médiaképes, volt mi ránevelje persze. :) Sokkal többet azért nem mondtál, mint amit egy évekkel később megírt könyv elolvasása nélkül is tudni lehetett.
2010. dec. 17. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Köszi.

Nem mondtam újat??:)Akkor kérdezz csak bátran mert szerintem egy csomo mindent nem tudsz Natascha Kampuschrol!Engem nagyon megrázott ez a történet,ha miniszerelnök nő lenne belöle mert olyan sokra vitte,hát vigye én csak szurkolok neki,példát mutat azoknak akik hülye dolgokon hisztiznek!Azon hisztizünk hogy hogy áll a hajunk,melyik ruhát vegyük meg,összevesztünk a barátunkal..ez mind eltörpül az mellett hogy mennyi kisgyerek lehet elrabolva és tarthatják fogva pl egy pincében...:(

2010. dec. 17. 13:06
 6/14 anonim ***** válasza:
Még nem, de feltétlenül elolvasom.
2010. dec. 22. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
felcsigáztalak:)?
2010. dec. 22. 15:48
 8/14 anonim ***** válasza:
Nagyon is.
2010. dec. 22. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Én elolvastam nagyon tetszett, de voltak benne kifejezetten unalmas, száraz részek is. Nagyon sajnálom ezt a szegény lányt, el nem tudom képzelni hogyan élte ezt túl. És valóban nem kizárt hogy talán kicsit szerette is ezt a férfit. Hiszen 8 évig ő volt az egyetlen akivel kapcsolatot létesített! Gondoljunk bele, a kisgyermek is beleszeret a férfi tanárába hiába ad neki egyest. Az meg hogy médiaképes nem meglepő, volt ideje gondolkodni rajta mit mond majd ha megszökik. És valóban furfangos is kicsit. Esze van az tény, és az is tény hogy jól kihasználja a lehetőségeit. De emellett tanul is és próbál beilleszkedni. A házat meg nem megvette, hanem neki ítélte a bíróság a kérésére. Szívesen megismerkednék vele, de persze az emberek többségének ellenszenves mert nem ócsárolja az elrablóját, és ha valaki ránéz csak egy szép lányt lát és nem azt aki 17 évesen 175 centiméteresen mindössze 37 kg volt és akit majdnem agyonvertek... Pénze van a sztoriból. Na és? Megérdemli,. Inkább legyek szegény minthogy csak a felét is átéljem annak amit ő.
2010. dec. 26. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
háth az utolsó válaszadónak igaza van...én még nem olvastam a könyvet de szeretném,mert máma Győrbe a Plázába az Alexandra könyvesboltban megláttam és gondoltam:"nah ez kellett volna nekem karácsonyra...majd később megkapom!"...engem is eléggé felcsigázott.
2010. dec. 28. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!