Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szalagavatóra alig tudok...

Szalagavatóra alig tudok meghívni vkit. Nagyon el vagyok keseredve. Vki hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés
nincsenek barátaim!annyira zavar h még a szalagavatóra meg az azutáni buliba se tudok meghívni szinte senkit se, a családomon kívül:S:(sőt még az osztályban sincs túl sok barátom:S:(nagyon el vagyok keseredve:'(((
2010. dec. 2. 22:38
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én se hívtam, csak pár közelebbi rokont. A barátaim ugyanis föként az osztályból kerültek ki, őket viszont értelemszerűen nem hívtam meg. Az afterpartyra se vittem külsőst, mégis nagyon jól éreztem magam. Kár ezen aggódni.
2010. dec. 2. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én nemtom de csak a mi sulinkba volt az most nemrég szalagavatókor, hogy külsős barátok alig voltak mert az osztálynak kéne együtt lenni ilyenkor én meg am az osztálytársi averokat és a barátokat teljesen külön csoportba veszem mind2 vel valamiért jól érzem magamat ennyi, és mindig külön vagyok velük. Szerintem normális ez ilyenkor. Azon meg gondolkozz el, biztos vannak barátaid, olyan ember akivel jobban kijössz nem vagy egyedül ezzel ;)


16F

2010. dec. 2. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

elmenjek veled? leszek egy távoli amerikai rokon ...

na ?

2010. dec. 2. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Esetleg amikor a táncokat bemutatjátok, akkor a családtagjaidat meghívhatnád.

Osztályból nem vagy úgy igazán jóban senkivel? Úgy értem, akikkel jól megérted magad, és a bulin is jól szórakoznátok.

Vagy a buliba egy unokatestvéred/testvéred, vagy veled egykorú rokonod, akivel jóban vagy, őt is elhívhatnád. Van ilyen rokonod?


Amikor nekünk volt, egy ember max 6 embert hívhattott meg(Színházban volt, korlátozott helyek. Kétszer adtuk elő a táncokat, először a teljes műsor himnusszal beszédekkel a meghívottaknak, majd másodszorra a suli tanulóinak csak a táncok), a bálra meg egy kísérőt vihettünk. A színházba a közelebbi családtagokat hívtam meg: szülők, nagyszülők, keresztanyám, keresztlányom, és kaptam két plusz meghívót, így a sógornőm és a kedvenc unokatesóm is láthatták (de a szüleim és a nagyszüleim beszöktek megnézni mégegyszer). A barátom volt a táncpartnerem és a kísérő a bálon.

21/N

2010. dec. 2. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

csak egy lánnyal vagyok viszonylag jóba az osztályban ,de ha neki is ott lennének a barátai tuti nem velem foglalkozna,mert a barátai is ugyanolyan anime rajongók mint ő,tehát ebben nem tudnék versenyezni velük..:S

unoka tesóim nincsenek,ráadásul az a gond én és az öcsém is idén vagyunk végzősök,és természetesen nem egy suliba járunk:S:(

2010. dec. 3. 08:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!