Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért ilyen? Vagy én vagyok...

Miért ilyen? Vagy én vagyok ennyire hangsúlytalan szellemileg retardélt?

Figyelt kérdés
Ha egy néhány fős társaságban vagyunk a barátommal, akkor olyan mintha nem is figyelne. Látványosan elkülönül ilyenkor, kifejezetten "odatapad" azokhoz, akiket még csak rövid ideje ismer. Ha mondok v. kérdezek valamit, akkor olyan mintha ott sem lennék, teljesen figyelmen kívül hagy. Valami van bennem, ami miatt úgy érzem, hogy egy közösségen belül lenéznek, úgyhogy azon meg sem lepődöm, ha a társaság többi tagja nem reagál rám. Az előbb említetten kívül van egy másik barátom is, de ő teljesen más, bármikor meghallgat, még ha egy rakás sz×rt se ér az amit éppen mondok.
2010. dec. 4. 18:31
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kérdezd meg, hogy miért csinálja. Hogy zavarja-e esetleg valami a viselkedésedben, amikor társaságban vagytok? Vagy hogy szerinte mivel "váltod ezt ki" belőle? Valószínűleg nem is tud róla, hogy így viselkedik, de lehet, hogy tényleg csak van valami számára idegesítő szokásod, beszédtémád stb..
2010. dec. 4. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Adj egy esélyt, hogy megmagyarázza. Ha nem él vele, repüljön.
2010. dec. 4. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!