Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogy vélekedtek arról az...

Hogy vélekedtek arról az interneten keringő videóról, amelyben amerikai katonák hazatérését mutatják, és mindenki el van ájulva, hogy ez milyen megható és szép?

Figyelt kérdés

Szerintem rém hatásvadász az egész, ahogy a katonák megölelik a gyerekeiket/szeretteiket, a néző meg velük sír, azt elfelejtve, hogy a világ egy másik pontján pont ezek miatt a "hősök" miatt sok apuka és férj már sosem tér haza a szeretteihez, mert az amerikai bácsik lelőtték őket.


Félreértés ne essék, nem politizálok, nem foglalok állást sem Irak, sem az USA mellett. Egy ilyen videót mindkét fél részéről hatásvadásznak és nem helyénvalónak tartanék.


2010. dec. 4. 23:11
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
2010. dec. 4. 23:16
 2/14 anonim ***** válasza:
72%
az, semmi egyéb, gyomorforgató hatásvadász propaganda
2010. dec. 4. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
72%
PR fogás...
2010. dec. 4. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
69%

Akármilyen fogás is, nekem nagyon tetszik.


De Neked is nagyon igazad van!

2010. dec. 4. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
64%
Lehet hogy PR fogás, lehet hogy miattuk nem tér haza sok iraki, de tudod az övéik nagy része is csak gyufásdobozban megy haza. Nem kéne elfelejteni, meg azt sem, hogy a háborúkat nem kisemberek kezdik...
2010. dec. 4. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
58%
Hollywood szokásos szirupja, amivel az amerikai nagyközönség kedvéért mindent leöntenek. Legyen benne megható jelenet, ölelés, gyerek és kutya, happy and. Néha már a filmekben is undorító.
2010. dec. 4. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
96%

"ezek miatt a "hősök" miatt sok apuka és férj már sosem tér haza a szeretteihez, mert az amerikai bácsik lelőtték őket"


És arról nem tudsz hogy a délszláv háborút kizárólag az USA állította meg? Azt a háborút amely magyarország biztonságát is veszélyeztette? Amerikai anyák fiai haltak meg a mi biztonságunkért!

2010. dec. 5. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
45%
ezt a kérdést most először teszed fel itt? "Hogy vélekedtek arról az interneten keringő videóról" ennyiből már tudtam hogy erről a videóról lesz szó, szóval most picit wtf érzésem van :D És igen , eléggé hatásvadász. De ez kell a nézettséghez, és az elfogadáshoz?.
2010. dec. 5. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
69%

Kedves! Imádom amikor amerikát bántják... -_-

Arra nem gondoltál, hogy ők is emberek? Arra nem gondoltál, hogy éreznek? Ők nem tehetnek a háborúról. Ők nem akarták a háborút. Mivel katonák menniük kellett. Ölniük kellett. Parancsot kaptak rá. Ha nem teljesítették hadbíroság, stb.

Ez csak körítés amit most írtam. Ez nem arról szól, hogy ők amerikaiak. Ez arról szól, hogy egy veszélyes helyzetben sokáig távol voltak, ahol életükkel is fizethettek volna és most hazatértek a szeretteikhez. Mit gondolsz? Mikor magyar katonák hazajönnek afganisztánból vagy honnan akkor nem örülnek a szeretteiknek és azok nekik? A világháborúban ugyanúgy ölt a magyar katona, hazatért, ugyanúgy örömsírás volt. Nem gondoltál bele hány ezer nem láthatja többé a családját. Ők csak katonák. Nem ők szítják a háborút hanem a politika. Nem én rajtam múlik, hogy a magyar katonák hazatérésekor is legyen ilyen találkozós videó... Istenem ennyi szánalmas embert. Semmibe nem gondolnak bele. -_-

2010. dec. 5. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
74%
Milyen igazat irsz, Utolso!
2010. dec. 5. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!