Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hol próbálkozzak élelmiszer...

Hol próbálkozzak élelmiszer adományokat kérni? Mi a módja ennek?

Figyelt kérdés
Egy átmeneti szálló karácsonyi ünnepségére kellene.
2010. dec. 5. 22:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ilyet sehol nem fogsz kapni. Élelmiszer adományokat inkább adják az éhezőknek, vagy kórházakba, betegeknek, időseknek..
2010. dec. 5. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ugye azt tudod, hogy az átmeneti szállón egyébként fedél nélküliek vannak. A szállás minimális összegét épphogy ki tudják fizetni. Kajára alig jut. Szóval, ők is az éhezők kategóriájába tartoznak.
2010. dec. 5. 23:18
 3/7 anonim ***** válasza:

Szerintem az adománygyűjtéshez kell valamiféle engedély, h legális legyen (sajnos azt nem tudom, h hol lehet ilyesmit igényelni). De enélkül én biztosan nem kezdenék bele.

Ha ez megvan, kiállsz a teszkó elé szórólapokkal, és leszólítasz embereket, h ha esetleg egy kiló liszttel/ 1 liter olajjal többet vásárolnak, akkor segíthetnek az xy átmeneti szállón lakó embereknek, nekik gyűjtesz karácsonyra.

2010. dec. 5. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ez azért borzasztó! Szégyellje el magát a kormány, hogy mindent adományokból kell ezeknek a szegény rászorult embereknek összekapargatni.Még húzzák a népet, de azért adakozzunk mert ami van a zsebünkben adjunk belőle másnak is.Igen én is úgy vagyok tájékoztatva, hogy ahhoz engedély kell, hogy valaki gyűjtsön a rászorultaknak.
2010. dec. 5. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Elég egy meghatalmazás vagy ilyesmi a szálló vezetőjétől? Tőle elvileg tudok kérni.

Szórólapok gyártására már nincs idő...

2010. dec. 5. 23:58
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem alaposan tanulmányozd át: [link] különös tekintettel az adománygyűjtéses részre
2010. dec. 6. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hát...
2010. dec. 6. 11:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!