Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Melyik alapítványnak lehet...

Melyik alapítványnak lehet adni tárgyi adományokat?

Figyelt kérdés
Tankönyveket, játékokat adnék valamilyen jótékonysági szervezetnek, (vagy bárkinek akinek szüksége van rá) de nem találok semmit ami tárgyi adományokat gyűjtene. Mindenhol csak az adóm 1%át akarják. Ha ti tudok , légysz linkeljetek webcímet v vmilyen elérgetőséget.
2011. jan. 19. 22:44
 1/6 anonim ***** válasza:

A baptisták szívesen fogadnak tárgyi adományokat is, mint pl. ruhák,régi játékok.

edit@baptistasegely.hu Írj ide emailt,hogy ki vagy,mit adományoznál,s ő válaszolni fog,hogy a lakhelyed közelében hol tudod leadni a tárgyakat.

2011. jan. 19. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
A helyi családkisegítőben is rákérdezhetsz, hátha tudnak olyan családot akinek szüksége van rá!!!
2011. jan. 19. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az en szuleim mindig gyujtohelyre viszik a ruhakat. Ilyen gyujtohely szinte minden nagy bevasarlokozpontnal van. Szerintem a voroskereszthez tartozik, de nem vagyok biztos benne. En azert nem tudok pontos cimet, nevet irni, mert kulfoldon elek, de en is szoktam adakozni. Nem nehez helyet talalni, mert kulcsszavak szerint, ha rakeresel, fogsz konnyen talalni helyet. En egy beteg gyerekekkel foglalkozo alapitvanynak szoktam adakozni es ok ki is jottek felvenni a targyakat, igy menni sem kellett sehova. Szoktak korbe jarni...a neten utana tudsz nezni.
2011. jan. 20. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Vöröskereszt, Máltai Szeretetszolgálat. Szerintem.
2011. jan. 20. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
09:32 Lehet, hogy a templom is.
2011. jan. 20. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én a körzeti gyerekrendelőbe szoktam ezeket a dolgokat bevinni, ott a védőnők azért tudják kik szorulnak rá.
2011. jan. 20. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!