Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerintetek melyik a rosszabb?

Szerintetek melyik a rosszabb?

Figyelt kérdés
Egy 19 éves egyetemista srác "zaklatja" egy 13 éves ismerősömet azzal, hogy szerinte szánalmas az fészbúk üzenőfalára neveket írni szivecskékkel. Szerintem az a szánalmas, hogy egy kamaszkorban lévő gyerekhez kommentelget. Ráadásul a srác egyetemista létére egy általános iskolás lánnyal jár. Mi a véleményetek?
2010. dec. 9. 00:09
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
sztem a srác a fura, az lenne a normális ha leszarja h mit csinálnak a 13-14 évesek, nem pedig baszogatja őket mind2 értelemben...
2010. dec. 9. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
90%

......pedooooomaciiii :DDD


Szerintem ezzel sikerült kifejeznem a fiúról való véleményemet.

2010. dec. 9. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem igazán érett meg az idősebb lányokhoz, azért

keresi inkább a fiatal lányok társaságát.

2010. dec. 9. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek. Tán a legközelebbi zaklatáskor ezt kell válaszolni neki ("szerintem az szánalmas, ha egy egyetemista egy általános iskolás gyerekkel jár").
2010. dec. 9. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!