Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Karácsonyi "húzás" az osztályb...

Karácsonyi "húzás" az osztályba. Én fiút húztam (17 é. ) mit vehetnék neki? (lent)

Figyelt kérdés

Nem nagyon ismerem az az igazság. De néhány dolog: a mobiljában ilyen anime-s képek vannak, sokszor beszél a számítógépekről, nem sportol (tehát semmi focis cucc :S:D ) szokott beszélni "komolyabb" témákról, nem egy divatember....

Kb. ennyi ami eszembe jutott, akinek van ötlete az segítsen kérem!! ( úgy 4000 Ft.-ig)


2010. dec. 9. 09:09
 1/4 anonim válasza:
Csoki, DVD, egy vicces póló! Más nem jut az eszembe!
2010. dec. 9. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
4rugóó?? Atyaisten gazdagegyosztályazXD Hát ha szereti a számítógépet, és 4ezerforint a költséghatár esetleg vmit ahoz, egér pl. De szerintem egy könyv lenne a legjobb, hamár szereti a komoly dolgokat.
2010. dec. 9. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Vicces póló jó ötlet!


Szerintem valami vicces számteches pólót válassz, pl ilyesmit:

[link]


Ötletes, és jó. :)

2010. dec. 9. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Vegyél neki valamilyen könyvet, ha tud angolul, akkor akár angol nyelvűt.


(Azért ez tényleg durva, hogy nektek 4000 Ft értékben kell vásárolnotok, nálunk 1000 Ft a felső határ.)

2010. dec. 9. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!