Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Külföldön élök nektek milyen...

Külföldön élök nektek milyen az életetek? Hogy érzitek magatokat?

Figyelt kérdés
En 26 éves vagyok, 18 évesen kerültem nyugat németbe, és most van egy kisfiam akivel gyesen vagyok. De az örület kerget! Komolyabb barátaink nincsenek, csak haverok akik allandoan a discoba lognának, mi meg már kinöttük. Barátnöm sincs, se senkim a férjemen kivül. Nagyon nehéz. Másis jár ebben a cipöben?
2010. dec. 12. 12:48
 1/2 anonim ***** válasza:
Nézd nem élek külföldön, de nekem itthon sincsenek normális barátaim, barátnőim. Egyedüli közeli számomra a lányom a férjem és az édesanyám. Velük nagyon jól kijövök, jó a kapcsolatom. Én nem is igénylem a nagy társaságot.Nincs ott a közelben, valami baba-mama klub, ahová eljárnál? Vagy valamilyen hobbid amit csinálhatnál otthon? Igen a haverok, azok csak haverok. Majd túl fogsz jutni a holtponton, hiszen a picibabás anyukáknál előfordul, hogy magányosnak érzik magukat. Minden jót neked! Vagy az interneten keress barátnőt, akivel egy kicsit cseveghetek. MSN-ezhettek.
2010. dec. 12. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a biztato választ.
2010. dec. 12. 13:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!