Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Mit vegyek egy 13 éves fiúnak...

Mit vegyek egy 13 éves fiúnak osztálykarácsonyra?

Figyelt kérdés
2009. dec. 9. 18:30
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Érdeklődj más fiú oszt.társaidtól,h az illető mit szeret,mi az érdeklődési köre(pl: kedvenc számítógépes játék,sport,csapat,film,autók)hobbija,és vmi ezzel kapcsolatos dolognak biztos örülni fog+ egy kis édesség:))-pl tudok olyan boltot(sztem sok városban van hasonló)ahol mondjuk focicsapatos bögrét,cd-órát,kulcstartót lehet kapni.Persze attól is függ,h milyen értékben kell vásárolni.
2009. dec. 9. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
36%
Playboy magazint.
2009. dec. 9. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
2000 ft-ot mondtak.Utolsónak:nagyon vicces
2009. dec. 9. 20:00
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Annyiból simán kijönnek ilyen dolgok(1.vtam)-nem tudom,most mi a trend a 13 éves fiúk körében(én már "öreg" vagyok :D),de mondom,kérdezősködj és biztos találsz vmi jót.
2009. dec. 9. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
44%
2000Ft? Az két darab Playboy magazin.
2009. dec. 10. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én azt csináltam szereztem egy nagyon nagy dobozt egy kisebbet még kisebbet még kisebbet ebből sokat és a lelgkisebbe beletettem 3 csomag óvszert. de csak azért mert az ofőnk tök jó fej 24 éves srác szal csak röhögött rajta. egy nehezebb fejű ofővel én WC-papírt tennék:D
2009. dec. 12. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Hát erre a kérdésre naon nehéz válaszolni mert minden fiu mást-mást szeret :S:S

Van aki a gépes játékokért őrül meg,van aki még mindég a kisautónál tart,de olyan is van aki a Playboy magazinnak örülne xDxDxD

Tom h nem adtam a kérdésedre választ:):) Bocsesz:):)

2009. dec. 16. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!