Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Egyesek miért utálják azokat...

Egyesek miért utálják azokat akik irodában dolgoznak?

Figyelt kérdés
2010. dec. 19. 17:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Részben azért, mert egyes irodai dolgozók különbnek és okosabbnak érzik magukat a fizikai dolgozóknál, és érződik rajtuk a lenézés, a kivagyiság. Ugyanakkor van benne némi irigység is a "soriak" részéről, hiszen az irodisták rugalmas munkaidőben dolgoznak, akkor szünetelnek, amikor akarnak (mondjuk egy nagyvállalatnál), és gyakran sokkal többet is keresnek, mint a termelésben. Viszont általában többet is tanultak azért, hogy ezt a munkakört betölthessék. Én is irodában dolgozom, és nem érzem, hogy utálnának emiatt, de megadom a maximális tiszteletet a termelési dolgozóknak, és jó a napi munkakapcsolat közöttünk. Emellett tény, hogy gyakran hallom vissza tőlük, hogy "na, az irodások megjöttek az ebédszünetről", ami ugye nekik is csak 20 perc lenne hivatalosan, de kávéval, cigivel sokszor elhúzzák egy órára is.
2010. dec. 19. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
52%

szia!


Engem is pont ezért nem kedvelnek a 'kétkezű' munkások, mert én egy honap allat keresek anyit mint ők egy évben. De azt már nem látják, hogy ezért én van hogy napi 18-20órát bent vagyok, hogy nincs hétvége se este se reggel. Mig ő bejön 8-ra és 16:30 kor már eldobott mindent és megy haza. Hogy ő neki van egy szakmunkása esetleg érettségije. Nekem meg egyetemi diplomám. (nem belekötni a helyesírásba... ha az elmúlt 30 évben nem ment akkro most se fog már menni. Ha most járnék iskolábba akkor diszleksziás lennék régen csak szimplán hülye voltam:))

2010. dec. 19. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
.
2010. dec. 19. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Atyaég! Melyik egyetem?
2010. dec. 19. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
A diplománál nem kérelem a helyesírás. Lehet valaki jó mérnök, programozó. A főnökét nem érdekli a helyesírás.
2010. dec. 19. 19:13
 6/6 anonim ***** válasza:

"Atyaég! Melyik egyetem?"


BME villamosmérnök

2010. dec. 19. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!