Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Olyan szomorú...

Mit csináljak? Olyan szomorú vagyok. L/14

Figyelt kérdés
Mindenütt a szerelmet látom, ölelkezést, csókolózást, kézen fogva mászkálást. Én is akarom! Tudom ez gyerekesen hangzik de nekem még egy barátom se volt és soha nem csókolóztam, úgy igazán még nem is beszélgettem fiúkkal. Ha egy fiú esetleg próbálkozna:ilyen asszem 3-szor volt:akk undok voltam mert még nem voltam olyan helyzetben,zavarban voltam és nem tudtam hogy reagáljak. De már én is szeretném,de egyszerűen nincs olyan fiú aki észrevenne engem és nekem is tetszene. Mit csináljak hogy jobban érezzem magam?
2010. dec. 22. 20:46
 1/10 anonim ***** válasza:

Ne szomorkodj! Olvas szerelmes regényeket addig is, meg gyakorold a sminkelést :)

Beszélgess a barátnőiddel fiúkról!

2010. dec. 22. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
77%
Szilvásbuktát, mert azt szeretem.
2010. dec. 22. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
A szerelmes regény olvasás az meg van. Most is épp egy olyan könyvet olvasok amiben a suliban a szegény új lány akivel senki nem barátkozik és mindenki utálja belezúg a rajztanárába és a tanár is beleszeret a lányba de mivel a tanára, ráadásul a lány még csak 14 ő meg 25 és családja is van így nem lehetnek együtt. Ja, és nem sminkelhetek. :(
2010. dec. 22. 21:06
 4/10 anonim ***** válasza:
Én is pont ugyanezt éreztem amikor 14 voltam. Körülöttem már sok barátnőmnek volt barátja és én is vágytam egy kapcsolatra. Kb. 1 évvel később meg is kaptam, igaz nem tartott sokáig, de szerencsére a 2. kapcsolatom már több, mint 2 és fél éve él:) Légy türelmes, inkább várd ki, minthogy minden pasi kihasználjon. 18/L
2010. dec. 22. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Én 20 vagyok, és ugyanezt érzem.

Ma vásárolni voltam karácsonyi vásárba, hát ritka szar volt...:s Mindenhol párok... :S

2010. dec. 22. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Szintén így vagyok vele én is, de főképp tavaszkor.

16/f

2010. dec. 22. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szintén így vagyok...

16/l


Ui.: mi a címe annak a könyvnek, amit olvasol ? :D

2010. dec. 22. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
A könyv címe:Szerelmi leckék. Ja, és Jacquline Wilson írta. :)
2010. dec. 23. 16:40
 9/10 anonim ***** válasza:
Én is így voltam fél évig, most fél éve van barátom, de ha nem lesz, megint gyűlölni fogom a magányt és a sok szerelmespárt:( Jó lenne valamit tenni ez ellen. 20/L.
2010. dec. 23. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Szokták mondani hogy a szerelem akkor talál rád mikor te nem is számítasz rá. Valószínűleg sajnos benne van a pakliban hogy most nem talál rád. De ha rád talál, akkor, ahogy említetted..ne légy vele undok..beszélgess vele..érdeklődj iránta miket szeret, legyél vele kedves és hidd el, hogy találsz valakit. Vagy csak egyszerűen baráti körben legyél nyitottabb és merj odamenni valakihez beszélgetni. :) sok sikert..(nekem is csak így ment)
2010. dec. 28. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!