Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Volt már, hogy a szülinapodon...

Volt már, hogy a szülinapodon szomorú voltál, esetleg sírtál is?

Figyelt kérdés

Igazából azért érdekelne, mert ugyebár azt mondják, hogy pl. amilyen vkinek az újév napja, olyan lesz az egész év...én olvastam vhol, hogy mindenkinek a szülinapján kezdődik az új éve...na most, ha pl. vki sír, szomorú a szülinapján, akkor az egész évére ez hatással lehet? Van-e vkinek ezzel tapasztalata?Érdekelne továbbá az is, hogy ha volt ilyen szülinapotok, hanyadik volt az.

Lehet buta kérdés, de ide írtam a kérdésemet, mert itt úgy látom, több komoly választ várhatok:)

Köszönöm:)


2011. máj. 1. 22:39
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Nem emlékszem hogy máskor is volt-e ilyen, de februárban volt a 18. születésnapom, és nem csak az a nap sikerült nagyon rosszul, de azóta minden rossz és semmi nem jön össze.
2011. máj. 1. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Az azért attól is függ, hogy miért vagy szomorú a szülinapodon. Ha egy olyan esemény miatt, ami hosszútávon kihat a hangulatodra, akkor igen, hatással lesz a következő évedre. (erre egy példa, ha meghal valakid, azt nem olyan könnyű kiheverni, ugyebár) Egyébként szerintem nem lehet elkülöníteni az éveket, hogy na most a 13. évem szomorú, a 14. meg boldog. Ilyen nincs. Mindig történnek velünk jó és rossz dolgok is. :)
2011. máj. 1. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Babonaság az, hogy amilyen hangulatod volt akkor, olyan lesz egész évben... Most komolyan: volt olyan, hogy egy évig boldog voltál folyamatosan? :D Pedig gondolom volt boldog szülinapod már :P
2011. máj. 1. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
igen, tudom kicsit babonásan hangzik a dolog:D és butaságnak tűnik...:D nem történt semmi komoly, csak inkább olyan depressziós hangulatról van szó:$ nemjókedvemvolt:D és attól tartok, hogy nehogy emiatt rossz legyen az évem:D:D gondoltam megkérdezem mik a tapasztalatok:)
2011. máj. 1. 22:53
 5/22 anonim ***** válasza:
Igen, volt.
2011. máj. 1. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:

Hát én a 19. szülinapomon sírtam igen, mert szülinapom előtt 3 hónappal halt meg apukám.:(

De szerintem is babona egyébként

2011. máj. 1. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

ohh sajnálom utolsó válaszoló:(

köszönöm amúgy a válaszokat!

2011. máj. 1. 22:56
 8/22 anonim válasza:
én a 16. szülinapomon nagyon szomorú voltam, nem tudom miért :(. és az az év nem is sikerült valami jól. de szerintem nincs összefüggés egyébként :D. ne úgy állj hozzá hogy emiatt rossz lesz az egész mert bevonzod magadnak.
2011. máj. 1. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim válasza:
én a 25. szûlinapomon behànytam, majd sìrva fetrengtûnk a rôhôgéstôl a vôlegényemmel... Azòta nem hànyok, de sokkal tôbbet rôhôgôk, mint az elôzô évben, ahol egyedûl szomorùan lettem 24... Lehet benne valami... :)
2011. máj. 1. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

Igen, szinte minden felnőttkori szülinapomon szomorú voltam. Nem a szülinap miatt, hanem mert általában nem alakultak jól a dolgok. 25. óta nem is mindig jut eszembe, hogy szülinapom van.

Gyerekkoriak viszont emlékezetesek!

És a 18. is, na akkor sírtam, mert hülye buliba csöppentem...


És remélem pár éven belül lesznek majd boldog szülinapjaim is!

2011. máj. 1. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!