Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit tegyek, a főnököm bejelölt...

Mit tegyek, a főnököm bejelölt a facebookon?

Figyelt kérdés
Én viszont rendszeresen játszom a farmville-lel. Csak jófej? Vagy ellenőrizni akar? Mit gondoltok?
2010. dec. 23. 00:31
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
55%

Szerintem nyugodtan jelöld vissza. Egy farmville még nem a világ vége - kivéve persze ha munkaidőben játszol vele :D

Nekem is ismerősöm a főnököm, szerintem nincs ezzel baj. Semmi vállalhatatlant nem teszek, amit kiírok, azt nyugodtan elolvashatja.

2010. dec. 23. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

"...Szerintem nyugodtan jelöld vissza. Egy farmville még nem a világ vége ..."


Na ilyen hülyeséget ne adjunk már általános tanácsként, mert nem ismered a főnökét (és a cég mentalitást se).

Ennél már kevesebbért is rúgtak ki már embert.


Az egy dolog, hogy nálad vagy pl nálunk is megtürik, de ez nem mindenhol igaz.

2010. dec. 23. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Anyám kolléganői folyton fészbukoznak és egy csomót csámcsogtak rajta hogy a nővérem miket ír ki az üzenőfalra, ezért letiltotta őket, akik meg pár héttel később kérdezték anyámat hogy tán letörölte magát a nővérem, mert már nem jelennek meg a kiírásai. (nem mintha le lehetne törölni magad a fészbúkról)

Ezzel annyit akartam mondani hogy jelöld vissza és tiltsd le. Így azt fogja hinni hogy nem használod. Kivéve ha valaki szóbahozza és rájön hogy mégis, csak ő nem látja.

2010. dec. 23. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Valaki tud segíteni, hogy hol tilthatom le, hogy bizonyos emberek pl. főnököm NE lássák a bejegyzéseim, beleértve amit a játékok pl. farmville is kiküld az ismerőseimnek?
2010. dec. 24. 23:49
 15/20 anonim ***** válasza:
Fonokokkel nem jatszunk meg Farmville-t sem Facebookon, akar milyen jo fej is. Nem tudod meddig lesz a fonokod. Tobb ceg ellenorzi uj jelentkezok es mostani munkasok facebookjat. Egyaltalan nem vagy koteles senkit sem visszajelolni, meg illembol sem.
2010. dec. 25. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Ez mennyire beteg úristen h egy program képes ennyire beleszólni az életünkbe!!!

Én külföldön nyomom,itt az arckönyv az maga a szent manitu,kb az az egyetlen fórum,amin hallanak egymásról!Közvetlen kollégák is!És a múltkor az egyik mondta h a főnök bejelölte de ő nem jelölte vissza,mert az előző mh-én a főnök megfenyegette h ha nem töröl bizonyos dolgokat az üzenőfalről,akkor ki fogja rúgni...

Azért ez nem kicsit nevetséges,nem emberek????

Mindenki úgy tesz,mintha kötelező lenne rajta lenni az arckönyvön vagy az iwiwen...

Ha a munkáltató mobilszámot kér,azt sem vagy köteles megadni,mert azt TE vetted a saját pénzeden,nem a cég adta hogy elérhessen,ergó magánjellegű,ergó semmi közük hozzá.Én sem adtam meg.Azt mondtam hogy nincs is mobilom.Furcsán néztek rám,de ez van.

2010. dec. 25. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim válasza:
engem is bejelölt és én is elfogadtam! bár elöször húztam a számat!
2010. dec. 25. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim válasza:
mi a fönököd kereszt neve?
2010. dec. 25. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
No igen. A mi osztalyfonokunk pl. direkt elmondta, hogy o nem jeloli be egyikunket sem fb-n, mert onnantol kotelesek leszunk visszajelolni, ha nem akarunk bunkok lenni es ezzel kellemetlen helyzetbe hozna minket.
2010. dec. 26. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Így jár, aki facebookot használ. Ilyen hülye problémákkal lesz kénytelen foglalkozni.
2010. dec. 26. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!