Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Találkoztam egy sráccal (most...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találkoztam egy sráccal (most először szülinapi bulin) és mondta h milyen szép vagyok, meg h meghív majd bulizni.2 napra rá bejelölt ismerősnek facebookon.5 nap telt el és még mindig nem írt semmit. Szerintetek akar tőlem valamit?

Figyelt kérdés
2011. aug. 14. 21:36
 1/3 anonim ***** válasza:

Bocsi Ani, de nem akarok tőled semmit. Sajnálom hogy hülyítettelek, de barátnőm van és szeretem. Nem akarom elveszíteni, remélem megérted.


Szia.

2011. aug. 14. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

ha nem volt fent chaten, akkor részben érthető, főleg ha nem ilyen kis puhap*cs. nyilván nem akar üzenetet írni, vagy még nincs semmilyen jó buli.

de ne ez határozza meg az életed, szóval ne törődj ezzel, ha akar valamit majd ír, ha nem, akkor hagyd a francba

2011. aug. 14. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

1...-.-" :D


2. Köszönöm...:D

2011. aug. 15. 10:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!