Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Segít légyszi...

Mit csináljak? Segít légyszi v. ki? 15/L = (

Figyelt kérdés

Az osztályban mindig van v.ki akit kiszúr az osztály és őt cseszteti,piszkálja,és állandóan belekötnek...na hát ez a személy most én vagyok,és fogalmam sincs mit csináljak,hogy végre békén hagyjanak =((

Folyamatosan sugdolóznak a hátam mögött és kiröhögnek,a közösségi oldalakon is rosszindulatú kommenteket küldenek,és célozgatnak rám...

ÉS tudom hogy nem kéne magamra vennem,de olyan rossz hogy az egész évfolyam engem csesztet...még azok is akikkel régen jó barátok voltunk,bár azok csak a közösségi oldalakon kedvelik a kommenteket,vagy 1-2 célozgatást írnak...de nagyon rosszul esik :(


2010. dec. 24. 11:48
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

Meg az egyik legjobb b.nőm is ellenem fordult,és állandóan kiröhög a hátam mögött,és gőzöm sincs hogy mi baja velem.De nagyon nagyon rossz,mert nekem összesen 2 igazi b.nőm volt eddigi egész éltemben ők 2en(meg az új iskolában még páran,de azokra igazán nem számíthattam),és most már csak 1 maradt =((( (már vele sem vagyok olyan szoros kapcsolatban,mint régen) és velük is csak 2,5 éve találkoztam.Azelőtt egyedül voltam egy másik iskolában,ahol szintén mindig kiközösítettek.

Nagyon félek hogy újra egyedül maradok,és ebben az iskolában is én leszek az akit alázni,és cseszeteni fog mindenki.

Nekem nagyon sokat számít a barátság,de úgy látszik v.hol nagyon elrontottam =((

Nem tudom mért csesztet az egyik legjobb b.nőm:((

2010. dec. 24. 11:52
 2/11 anonim ***** válasza:
Mert sajnos ebben a korban a fiatalok többsége még éretlen hülyegyerek.Te kivétel vagy, ne foglalkozz velük, mást nem tudsz csinálni.Én is így voltam vele, engem is sokan csesztettek.Olvass be a barátnődnek keményen, amikor ba*ogatnak, röhögj a pofájukba, viselkedj úgy hogy úgy érezzék hogy te őket semmibe veszed.
2010. dec. 24. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Így van, bármit érzel is belül, légy kemény kívül. Nekem is voltak osztálytársaim, akik lenéztek, mert cukorbeteg voltam. Mindig azt szajkózták, mi van úgysem lesz belőled semmi. Pont ő belőlük nem lett. Hülye p...ák voltak egytől egyig. Te csak tanuljál, és ha látják te le...od őket, majd találnak más célpontot. És lám,lám én a szorgalmammal és kitartásommal közismert ember lettem,és tisztelem azokat, akik mellettem voltak a legnagyobb bajban is.
2010. dec. 24. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
Mintha pontosan engem írtál volna le...Na hát nekem is pont ez a bajom de már lesz@rom őket! :D Ne foglalkozz velük tudom hogy nem könnyű de így lesz a legjobb...ha egyszer hülyék akkor hülyék.
2010. dec. 24. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
azta, nálunk is így járt egy lány... mint ha ő irta volna
2010. dec. 24. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Gimis vagy már, nem? Esetleg nem tudsz iskolát váltani?
2010. dec. 24. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nálunk is van egy lány az évfolyamban, akit mindenki baszogat, de mondjuk ő meg is érdemli!:)

NAgy a pofája, mindenbe bele akar szólni, stb... (alapból utálom az ilyen embereket.

2010. dec. 24. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

vegyél a kezedbe egy könyvet, és olvass.

tégy úgy, mintha nem is hallanád meg, amit mondanak, ne foglalkozz velük.

ha reagálsz, annál jobban fogják csinálni a hülyeséget.

facebookra ne írj bejegyzést, hogy ne tudják hülyeségekkel kommentelni.

esetleg szedd le a képeket is, csak egyet hagyj.


ha azt látják, h nem érdekel téged, amit csinálnak, akkor egy idő után megunják.


velem is csináltak ilyet, de tettem rá magasról, így leszálltak rólam.

2010. dec. 24. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Volt jónéhány ember, aki nem kedvelt gimnáziumban. Kikerültem őket, így nagy összecsapás nem volt, de elkönyveltem, hogy nem szeretnek.

Én lepődtem meg a legjobban, amikor sok évvel később közösségi oldalakon (tehát érettségi után évekkel) bejelöltek és pont ezektől az emberektől jöttek a levelek, hogy régen láttak már, nagyon kedveltek, mi van velem?


15 évesen az ember még néha hülyén viselkedik és felmérni se tudja a helyzeteket. Sokukkal azóta is tartom a kapcsolatot, pedig már 28 vagyok.

2010. dec. 24. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

"Az osztályban mindig van v.ki akit kiszúr az osztály és őt cseszteti,piszkálja,és állandóan belekötnek...na hát ez a személy most én vagyok"

Nos... az osztályba te is beletartozol, és bizonyára te is viselkedtél így másokkal. De legalább egy életre megtanulod.

A másik ami ebből lejön, hogy úgyis lekopnak rólad. MAjd lesz más. Remélem te nem leszel benne a gúnyolódók kórusában.

Ne foglalkozz vele, a kis mimózák valóban jó céltáblák, és van olyan ember, akit nem lehet nem kiröhögni. Nos én az ilyenekkel régebben igyekeztem kedves lenni, befogadtam a baráti társaságba, igyekeztem rávenni másokat, hogy emberszámba vegyék, ne csúfolják... hálaként megpróbált kitúrni a bandából (a többiek leginkább az én kedvemért viselték el, mint utóbb kiderült, voltak dolgai), aztán lelépett a pasimmal, amit máig nem értek, de legalább pár hétig örülhetett. xD Szóval ha te is a tipikus lúzer vagy, akkor ne légy hálátlan, és ess át egy teljes agymosáson és fullgenerálon, ha zavar a dolog. Sajnos ilyen ez a világ. Nem szép, de ez van.

2010. dec. 26. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!