Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A Nép ügyvédje ilyen gondokon...

Cintikebabby kérdése:

A Nép ügyvédje ilyen gondokon segít?

Figyelt kérdés
Egy fél éve voltam egy modell válogatáson Pécsett és beválogattak minden rendben zajlott látszatra...a helyszinen be kellett fizetnünk a portfolio fotozás árát rögtön készpénzbe ami hirtelen nem is volt olxan furcsa mert minden ugy zajlott ahogy kellett és nagyon segítökészek voltak nagyon tetszettem nekik és nagyon szerették volna ha az ö modelljük vagyok eddig nem is volt semmi gond hivtak egy hét után hogy jöhetek fel Pestre a portfolio elkészitéséhez ott már nekem furcsa volt hogy olyan lekezelöen és bunkók voltak velem a siminek csaj föleg nem tetszett ahogy megcsinálták a hajam se a simnekm a képek is ocsmányak lettek semmilyen képek és 16.000 ft ot kellett befizetni nagy könyörgések után végre megkaptam a katasztrofális portfoliot 3 hét helyett majdnem 2 honapba telt nekik.... és azóta se lehet öket elérni sehol!!!!! nagyon mérgesek vagyunk a többi szülövel együtt a rendörség semmit nem tud tenni ez a szégyen az egészben hallottam a Nép Ügyvédje dolgorol ami ilyen esetekben segít én tanulo vagyok nem is tudnék kifizetni egy ügyvédet! ez felháborító hogy hány 100 lányt átvernek és semmit sem tehetünk??? a cég neve a Modell Broker Agency remélem tud valaki segíteni!
2011. jún. 20. 20:56
 1/2 anonim ***** válasza:
Most ehhez miért is kell rendőrség? Kaptatok portfóliót? Igen. Akkor teljesített az ügynökség... Az, hogy neked nem tetszik, az már inkább fogyasztóvédelmi ügy.
2011. jún. 20. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hát a szerződésben ígérteket nem teljesítették nem szolgáltatnak munkát egyszerűen megléptek! nem lehet őket sehol elérni egyszoval átvertek nem én vagyok igy egyedül mert sokat olvasok neten erröl a cégröl hogy kamu!!! na ez lenne a probléma....
2011. jún. 20. 21:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!