Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért kell a hívőknek a...

Miért kell a hívőknek a kamerás mobiljukon összekarcolni az objektívet? Ennek mi a magyarázata?

Figyelt kérdés
2010. dec. 25. 16:20
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
67%

Miért kell a buszvezetőknek szalonnával enni a lekváros buktát?

Miért sétáltatnak a Nagykörúton a hajléktalanok komodói varánuszt?

Miért kék a fű május elsején?

...

Miért kell idióta kérdéseket feltenni?

2010. dec. 25. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
87%
Ezt még életemben nem hallottam! Mire jó ez?
2010. dec. 25. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
20%

Azért, mert BALF@SZOK.

Elnézést kérek, de erre nem lehet mást mondani. Bocsánat.

2010. dec. 25. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
27%
Minek van nekik mobiljuk? Hisz az az ördögtől származik
2010. dec. 25. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
81%
Ezt ki próbálta neked bemagyarázni? Ugye nem hitted el?
2010. dec. 25. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
42%

hát ezen igencsak meglepődtem:-O

mondjuk vannak esetek,Jehova tanúi,meg mindenféle bigott elmebetegek,akikből bármit kinézek,mert mindentől félnek,hiszen a technika az ördög vívmánya,tehát az is lehet,hogy összekarcolják az objektívet.

2010. dec. 25. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Nem kell összekarcolni, ez ostobaság.


Üdv

Egy hívő, ép objektívvel

2010. dec. 25. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat. Sajnos ez a dolog teny, de az összekarcoló se meri bevallani nem hivő ismerősének mi az oka. Pedig nincs ezzel egyedül.

Erdekelne tényleg h mivel magyarázzák. A "kell" szót természetesen minden hívő kerüli, mert ugye ott semmi se "kell", semmi se kötelező, mindent szabad akaratból tsznek, de valahogy még ezekben a dolgokban nagyon sokan döntenek ugyanúgy. Szóval a kérdést ugy is feltehetem, hogy "miért dönt néhány hívő úgy, hogy összekarcolják a mobiljukon a kamerát?"

Sajnos az összekarcoló nem válaszolt nekem.

2010. dec. 26. 11:25
 9/17 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Fogalmam sincs, egyesek miért döntenek így, mert még nem találkoztam ilyen baromsággal. Ismerek jónéhány hívőt, mert én is az vagyok, de a mobilját senki nem karcolta össze. Úgyhogy ne haragudj, de ez egy orbitális hülyeség.
2010. dec. 26. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Utolsónál a pont.

Azért azt sem lenne rossz tisztázni, hogy milyen hívőről beszélünk.. valljuk be, a hívő elég tág fogalom.

Minden esetre amiről biztosíthatlak, hogy a római katolikusoktól a világon senki sem várja el, hogy összekarcolják a mobiljukon a kamerát.

2010. dec. 27. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!