Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért kell a hívőknek a...

Miért kell a hívőknek a kamerás mobiljukon összekarcolni az objektívet? Ennek mi a magyarázata?

Figyelt kérdés
2010. dec. 25. 16:20
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Alapveteőn egy kisegyhazi hivő (a hívő nálam vallását gyakorló ember, aki napi szinte a hitének él, és mindent annak rendel alá. Akit megkereszteltek es legfeljebb vasarnaponkent szolgaszeruen vegighallgatja a papot, az nalam nem hivo, inkabb vallásos, de ez az en felfogasom, nehogy ezt valaki magara vegye)

Igy nezve egy hívőről beszélek, aki ezt konkretan megtette, de nem meri elárulni mi volt az oka. Es ezzel nincs egyedül azt is tudom. Csak a mögötte rejlő elvet akarnám kideríteni. érdekel, mi viszi rá az embert ilyenre. Nem mintha sajnalnam a kamerát, csak annyira abszurd az egesz.

2010. dec. 28. 10:57
 12/17 anonim ***** válasza:
Most komolyan kíváncsivá tettél, melyik kisegyház? Mert én a Golgotába járok, elég szoros a kapcsolatom a Hitgyülekezettel is, egyik sem számít épp nagynak, és nem ismerek egy összekarcolóst sem. :)
2010. dec. 29. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy vannak természeti népek, ahol a fotós azzal, hogy fotóz, elrabolja az alany lelkét, de a keresztényeknél ilyet még nem hallottam, másrészt itt azt hiszem, nem arrol van szó, hogy fotón szerepelni nem szabad, hanem, hogy ne tudj fotózni a telóddal. Gondolom ez onnan jön, h a telefon mindig nalad van es ezert ott ahol vagy (gyülekezet helyszíne, vagy mittudomenhol) de csinalj kepeket. Es valami olyasmit sejtek, hogy azzal hogy lehetetlenne teszed ezt, kimutatod az elkötelezettségeted, vagy hasonló.


Erre van valakinek válasza?

2011. jan. 3. 11:22
 14/17 anonim ***** válasza:
Nem hallottam még ilyenről. Viszont még mindig nem válaszoltál, hogy meglyik gyülekezetről van szó.
2011. jan. 3. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
nem szeretnem ha barki barmelyik egyhazat emiatt velemenyezne, es a valasz szempontjabol ez nem is lenyeges.
2011. jan. 4. 02:44
 16/17 anonim ***** válasza:
Jó. Akkor maradjunk annyiban, hogy ez általánosságban nem jellemző, és a keresztények egészét se véleményezzük egy-két ember furcsaságai miatt.
2011. jan. 4. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
termeszetesen. En is igy gondolom. De erdekel a par ember furcsasaganak oka.
2011. jan. 5. 10:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!