Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerintetek a Paranormal...

Szerintetek a Paranormal Activity tényleg megtörtént esett?

Figyelt kérdés
Én úgy gondolom hogy az lehet..de szeretném több ember válaszát tudni..én elégéé félek ettöl a filmtöl.:S
2010. dec. 25. 18:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
NEM
2010. dec. 25. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Tinker Bell ***** válasza:
4%
Úgy gondolom, hogy minden ilyen történetnek van valóságalapja, de ha belegondolsz akkor a film elég tömény ahhoz, hogy teljesen igaz legyen!
2010. dec. 25. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Kizárt.
2010. dec. 25. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszi szépen mindenkinek.:D
2010. dec. 25. 19:08
 5/11 anonim ***** válasza:
ÁÁÁ! Szerintem kitalált az egész. És nagyon gagyi:((
2010. dec. 25. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
ez olyan,mint egy Stand Up fellépés.. van benne igaz is de rátesznek egy csomó hazugságot :D
2010. dec. 25. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Eléggé túl van értekelve, én majdnem bealudtam rajta. :(


Ha nem kézi kamerával vették volna, nem egy áldokumentum filmet rendeztek volna, akkor sehol sem lenne ez a mű a középszerű történetével.

2010. dec. 25. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
*vették volna fel
2010. dec. 25. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Szerintem is az lehet, hogy valami volt, ami igaz, de a film maga biztos, hogy egy megrendezett történet.

Amúgy nekem tetszett, szerintem jó :)

2010. dec. 25. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Elottem mar irtak, hogy egy baromi unalmas film, csak azert kapott ekkora hirverest, mert aldokumentumnak van beallitva.

En is elaludtam rajta, ugyhogy ketszer kellett megneznem, hat nem mondanam, hogy valami nagyon jo film, de kinek mi tetszik.

Biztos, hogy nem igaz. Komolyan, az ilyen kerdesek hogy fogalmazodnak meg az emberekben? Ez olyan, mint a Kor. Akkor is feltel, hogy felhiv telefonon, vagy mi?


Abszolut nem igaz egyik sem, jol( de neha meg az sem) megcsinalt filmes trukkok, hanghatasok egyvelege.

2010. dec. 26. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!