Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit tennél, ha a vonaton...

Mit tennél, ha a vonaton megtámadnának, és lek. Rváznának? (Megtörtént eset)

Figyelt kérdés
Egy régebbi élményem írom le.Utaztam vonattal, sok cucc volt nálam, mert nyaralni mentem, nagyon meleg volt, szerettem volna leülni, mert hosszú volt az út. Találtam egy helyet, egy ember a pulóverét rakta oda (pulóver 40 fokban!), megkértem, hogy vegye el, szeretnék leülni. Nem volt hajlandó elvenni. Egyre jobban elfajult a vita, próbáltam észérvekkel meggyőzni, nem mutatott sok hajlandóságot. Elvettem, és leültem. Erre megragadta a karom, erősen megszorította, és mindenféle szitkokat szórt rám. (k.rva vagyok, meg le akarom szopni, azért ültem mellé.) Hülye makacs természetem van, nem voltam hajlandó felállni, jött az ellenőr, aki mondta, hogy menjek át az első osztályba, üljek oda. Ilyen őrült manusok szaladgálhatnak a világban, szerintem ha egyedül vagyok, meg is erőszakolt, vagy megfojtott volna. Mi a legjobb, amit tehetek ilyen helyzetben? Te hogy cselekednél?
2011. júl. 16. 21:58
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát mivel jött/jönne az ellenőr, semmit. Egyébként valószínűleg egy 'Csak annyira vagyok k*rva, amennyire anyád az!' felkiáltás kíséretében lefújtam volna paprikasprayvel az illetőt.xD
2011. júl. 16. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Tömött vonaton paprikaspray?:S Nem túl jó ötlet, még meglincsel a többi utas:D Na meg az én szemembe is belemegy.
2011. júl. 16. 22:04
 3/9 anonim válasza:
59%

valószínűleg úgy tennék mintha tényleg k*rva lennék, kicsalnám a wc-be, ott mehet a paprika spray aztán jól tökön térdelném, majd mikor összeesik akkor még belerúgnék egy-kettőt a gyomrába is:) rohadjon meg az ilyen...

19/L

2011. júl. 16. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem is rohadjon meg az ilyen!

Csak azt nem értem hogy a tömött vonaton nem volt senki aki kiállt volna melletted? Elég nyilvánvaló volt a helyzet!

2011. júl. 17. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Senki nem állt ki mellettem, de ezen nem csodálkozom:( Pedig voltak bőven férfiak is.
2011. júl. 17. 10:19
 6/9 anonim ***** válasza:

Hát az érdekes, én tuti leállítottam volna az embert.


Közöny az van.

2011. júl. 17. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Én is dumáltam volna, ha ilyesmit látok, legalább valami mentális segítséget érezzen az illető. Sajnos nem lehet számítani az emberekre, erre már többször rá kellett jönnöm.
2011. júl. 17. 23:34
 8/9 anonim ***** válasza:
Mikor hogy. Ki kell fogni.
2011. júl. 18. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ez az ember biztos dilis volt. Az ilyenek kiszámíthatatlanságuk miatt félelmetesek.

Azért elképesztő, hogy senki sem védett meg. Micsoda "férfiak" utaztak körülötted? Undorító ez a közöny, ami az embereket jellemzi a tömegközlekedése eszközökön. Egyesek ilyenkor elkezdenek a tájban gyönyörködni, vagy meredten nézik a cipőjüket, mások elmerülnek az olvasmányaikban vagy gülü szemekkel figyelik a "showt".

Én is voltam már hasonló helyzetben / szintén nő vagyok /, belénk kötött egy kancigó, mert nem adtuk át a húgommal népes családjának az ülőhelyet, holott több kiló cuccot cipeltünk. Visszaválaszoltunk / nem durván /, amit nem kellett volna. Akkor nagyon megijedtem, mert utánunk rohant a buszon, durván szidalmazott és azt hittem, meg akar verni. Persze, senki nem állt mellénk, sőt, egy férfi megjegyezte, hogy " Kellett ez nektek?"

Szóval, van olyan helyzet, mikor ajánlatos inkább odébb állni, mert eldurvulhat a dolog. A végén testileg is bántalmazni fognak.

Én lehet, hogy inkább hagytam volna a vonaton a pasit a francba, de lehet, hogy hozzád hasonlóan én is vitáztam volna....ez valahogy függ az ember adott hangulatától is, és a hülyéktől nekem is felforr az agyvizem.

Viszont örülök, hogy végül megoldódott a helyzet, jó, hogy jött a kalauz és másik kocsiban utazhattál tovább.

2011. okt. 20. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!