Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért kell it a kérdések egy...

Miért kell it a kérdések egy részébe bele kötni?

Figyelt kérdés

Teljesen mindegy, hogy melyik kategóriába van kiírva a kérdés.Egy válaszoló biztos bele köt, hogy nincs nagyobb probléma?

De biztos van....vagy ha nincs az miért baj?

Ezt az oldalt azért hozták létre hogy "bármit"kérdezzenek az emberek.Nemde?

Titeket nem zavar, idegesít ez?


2010. dec. 26. 09:17
 1/8 anonim ***** válasza:

"Egy válaszoló biztos bele köt"


Rossz kérdéseket olvasol. Talán a kérdések 1-2 ezrelékében fordul elő ilyen. Én már jó régen akadtam bele ilyenbe.

2010. dec. 26. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Jó hát ha bemész az UFO-s topicba, akkor valóban minden kérdésre belekötnek. Engem amúgy sokkal jobban zavarnak a provokatív kérdések
2010. dec. 26. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

"Ezt az oldalt azért hozták létre hogy "bármit"kérdezzenek az emberek.Nemde? "

-de akkor annak is bele kell férnie,hogy bármit válaszolhassanak is rá

2010. dec. 26. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Azt ne mondd, hogy te még nem láttál itt olyan kérdést, ami hülyeség volt, látszott rajta, hogy valami unatkozó kölyök tette fel poénból, vagy pedig érthetetlen volt a rossz íráskép miatt. Az ilyenekbe persze, hogy bele lehet kötni.
2010. dec. 26. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Igen, igazad van.De én a normális kérdésekre gondolok.

(Látom nekem is kimaradt egy t...)

2010. dec. 26. 09:49
 6/8 anonim ***** válasza:
Mert az emberek egy része csőlátó, és képtelen elfogadni, hogy van, aki máshogy gondolkodik. Én már nagyon sok vitát láttam, Állatok, Ezotéria, Vegetáriánizmus, Vallás kategóriákban.
2010. dec. 26. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Már én is észrevettem, hogy ha olyan kérdést teszek fel, ami csak úgy szimplán eszembe jutott valamikor és töprengtem rajta, de nem találtam rá a választ, akkor valaki biztos leteremt, hogy irigyli a problémáimat, vagy hogy miért nincs jobb dolgom. Az ilyeneknek szívesen át is adnám a problémáimat, mert van éppen. De ha nem lenne, akkor is, azzal mi a baj? Több ilyen kérdésem is volt már, nem voltak hülye kérdések, csak éppen nem olyanok, hogy "jaj most mihez kezdjek az életemmel, jaj nekem, így meg úgy" pedig fel tudnék tenni ilyen kérdéseket is, csak nem hiszem, hogy az oldal válaszolói fogják megoldani az életemet. És ha kérdezek valamit, ami épp csak úgy érdekel, hogy mondjuk ez vagy az miért így van, vagy miből készül, vagy létezik-e ilyen vagy olyan, akkor valaki rögtön jön kötekedni, hogy miért kérdezek hülyeségeket.

Na, az ilyen emberek azok, akik már annyira be vannak savanyodva, hogy idegesíti őket, ha másoknak nincsenek egetrengető problémáik, vagy csak nem ezek töltik ki az egész életüket, hanem képesek nyitottak maradni a világ dolgaira, legyenek azok akármilyen kis apróságok is.

Magyarországon amúgy is nagy divat túllicitálni egymást a gondjainkkal, és ha valaki egy picit is panaszkodni mer, máris ezren jönnek, akik elmondják, hogy nekik még sokkal rosszabb. Lassan már annak kell magát kellemetlenül éreznie, akinek éppen semmi gondja nincs.

2010. dec. 26. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Speciel engem inkább szórakoztat!Viszont azokat pofán tudnám vágni akik ha nekik nemtetsző választ kapnak a hülyegyerekes kérdésükre azonnal nyomják a piros kezecskét.Eleve látszik hogy provokálják az épeszü embereket hogy kitudják élni a bosszúálló hajlamaikat.Biztos unják már a kukihuzogatást ezért itt élvezkednek.Rá kéne verni a kezükre!!
2010. dec. 26. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!