Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért ilyenek mindig ezek a...

Miért ilyenek mindig ezek a kérdések?

Figyelt kérdés

http://www.gyakorikerdesek.hu/kultura-es-kozosseg__egyeb-ker..


Már a kérdés maga semmi más, mint vegytiszta mocskolódás.

Olyan megjegyzések, mint:

-gerinctelen

-genetikailag bunkó

-elfuserált népség


Ez nem kritika, ez mocskolódás. Hasonló kérdéseket más népcsoportokról már számtalant töröltek, ezek valahogy mégis mindig kint maradnak és napi szinten újak kerülnek ki.


Milyen építő megjegyzésetek volna? Hogyan változtatnátok a helyzeten? Vagy eddig nem terjed ki a mély kritikai érzéketek?


Az a helyzet kedves kérdezők és velük egyetértők, hogy a bunkók és önelégültek TI vagytok.


Megjegyzéseket azoktól várok, akik képesek az ÉPÍTŐ kritikára.


2011. szept. 26. 21:19
 1/4 anonim ***** válasza:
88%

Én sem értem. Tudom, hogy nem a magyarok a legnagyobb nép, és nyilván itt is vannak link, tahó emberek. Meg undok, senkiháziak, akiknek semmi gerince, hazudnak, isznak, agresszívak. De nézzék már meg a másik oldalt! Tényleg minden magyar ilyen lenne? Mert szerintem nem, sőt! Szerintem sokan barátságosak, kedvesek, szóba elegyednek egymással az ismeretlenek is, szívesen segítenek, adakoznak - ebbe a csoportba vallom magam én is, és sőzintén szólva szerintem sokkal jobb meglátni mindenben-mindenkiben a szépet, mint magasról szidni azokat, akiknél egy fokkal nem vagyok jobb.

Engem ezek a kérdések elkeserítenek. Büszke vagyok arra, hogy itt élek, bár a körülmények mesze nem a legjobbat, de ha valaki kellően élelmes és talpraesett (itt most természetesen nem lopást értek), akkor azért, a nadrágszíjat jól meghúzva, de boldogul.

Szerintem ezek a típusú kérdezők kifejezetten rosszindulatú, csőlátású emberek, akik beszűkültek, ugyanakkor pont az ellenkezőjét gondolják magukról: hogy ők a megvilágosodottak, az értelmesek, az elit, akinek joga és kötelessége leszólni a hazáját, a népet, amibe tartozik, és olyan szavakat használni, amiket egy ép ember nem tenne.

Elszomorít.

2011. szept. 26. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 yuda ***** válasza:
32%

Elolvastam a kérdését az illetőnek- annyira nem akadtam ki azért, mert értem mi van a kérdés mögött- bár nem a helyes szavakat használja, mert nem gerinctelenséget kellett volna írjon, hanem igénytelenséget... de legyünk őszinték: mi magyarok- általánosságban nem igazán figyelünk a környzetünk tisztaságára -eldobált szemetek, kevés az utcai kuka, kutyaaknák a földön, kátyús utak, mocskos színű épületek, bűz, levegő -vízszennyezés, erdők...sorolhatnám mi mindent károsít a magyar. Erre ne legyünk büszkék-és ismerjük el, a németek legalább nem szemetelnek az utcán. Az hogy mennyire kedvesek, azt nem hiszem egy hónap alatt meg lehet ítélni, mert épp azt hallottam ott élő rokonomtól, nemigen közvetlenek-elég ridegek- na mindegy.

Amit akartam, hogy te, aki kiírtad ezt a kérdést , nyugodtan lehetnél magad is toleránsabb és lásd meg, a másik kérdező még ha hibás szavakat is használt, de sok lényegi igazsága van, -és te pedig a másik oldalt bunkózod le- akkor mivel vagy így különb?

Egyik lebunkózót kritizálja egy másik lebunkózó :D

2011. szept. 26. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
39%

Gyakoriválasz2

az ilyen kirohanásokkal csak alátámasztod azokat a dolgokat, amiket a másik kérdező említ.

2011. szept. 26. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Én nem így látom. Szerintem minden jobb érzésű ember ugyan ezen az állásponton van, lásd első válaszoló.


A másik kérdés kirója viszont ugyan ezt a gondolatmenetet követve engem igazol.

2011. szept. 26. 22:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!