Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ez nem családi de sztem itt...

Ez nem családi de sztem itt kapom a legértelmesebb válaszokat. Lent a többi. ;) szerintetek?

Figyelt kérdés

Egyik barátommal (lány) rohadtjól megértjük egymást.. és mikor nekem jó kedvem van akkor ő szarul van és forditva is igaz.. ezmár a 3. eset most karácsonykor. és nem szeretném ha ő akkor szarul lenne mikor én boldog vagyok....erre vna megoldás? szerintetek mit kéne tennem? arra gondoltam hogy elkerül meg beadom neki h szarul vagyok és hogy kerülöm a társaságot emg ilyenek..

egy komplett terv se ártana arra az esetre ha rámirna vagy összefutnánk valahol. előre is köszi :D


2010. dec. 26. 13:44
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nem hinném, hogy itt fogsz erre értelmes választ kapni...ugyanis a kérdést sem látom értelmesnek, de azért sok sikert.
2010. dec. 26. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon nem ertitek meg egymast, ha meg a kedveteket sem tudjatok osszehangolni.
2010. dec. 26. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!