Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit gondolhat rólam? (normális...

Mit gondolhat rólam? (normális válaszokat)

Figyelt kérdés

Tavaly bejelöltem pár embert a suliból, köztük egy fizikatanárt is. Engem nem tanít, max. látásból ismer. Rájöttem, hogy tökre hasonló az ízlésünk és egyre szimpatikusabb lett. A posztjaimhoz is hozzászól néha-néha és mindig nagyon kedves. Szeretek vele kicsit pimasz lenni, de élőben még sose beszéltünk. Mindig mosolyog..én pedig láthatóan zavarba jövök..mivel egész helyes. Van barátom, de azért ez így tényleg elég vicces. :D

Szerintetek mit gondolhat rólam?


17/L ő 30/F


2011. szept. 28. 15:19
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Szerintem meg akar dönteni.

De ez csak az én véleményem,bocsi ha nem tetszik.

2011. szept. 28. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Szerintem a tanár tabu, akkor is ha nem téged tanít, de lehet, hogy csak én vagyok maradi.
2011. szept. 28. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 Advocatus Diaboli ***** válasza:
Akarod, hogy kirúgják?:D Ha nem akkor járáson ne is gondolkodj, az hogy csak incselkedtek egymással az belefér, de semmi többet. Ha van esze, csak jóban akar lenni veled mást nem hiszem hogy gondol (továbbá nyilván neki is van valakije).
2011. szept. 28. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Azt, hogy egy kis csitri vagy.
2011. szept. 28. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
22%

Utolsóval eggyet értek és egyébként még több százan gondolhatják a sulidban és azon kívül h 1 KIS CSITRI VAGY!!!

30 éves tanárokkal akar kúrélni pfffff

2011. szept. 28. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Én ezt egy szóval nem mondtam, csak megjegyeztem, hogy helyes. Amúgy is tabu: tanár, van barátom, van barátnője ;)

Én csak arra voltam kíváncsi, mit gondolhat..?:D

2011. szept. 28. 16:17
 7/15 bánomisén ***** válasza:

Előző: Nem akar! Csak nem érti a szitut.


Kérdező: Szerintem azt gondolja rólad, hogy egy 17 éves kamasz vagy, aki szeret vele csipkelődni - persze nem szemtől szemben, mert úgy nem mersz :-) Ne keress ebben semmi többet.

2011. szept. 28. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Azt gondolja, hogy "milyen kár, hogy tanár vagyok, különben úgy meghúznám a kis naív csitrit, hogy kettéállna a füle".

:D

2011. szept. 28. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Nem vagyok csitri..:D
2011. szept. 28. 16:24
 10/15 anonim ***** válasza:
Az lehet, de ő akkor is ezt gondolja.
2011. szept. 28. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!