Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Lehetünk jó barátok ekkora...

Lehetünk jó barátok ekkora korkülönbséggel? (7év)

Figyelt kérdés

Ő 25L éves én pedig 18L. Arra vagyok kíváncsi hogy lehetünk igazán jóba? Úgy érzem elég érett vagyok már, és éretten tudok gondolkozni, cselekedni. Már beszélgettünk párszor és úgy tűnik hogy jól kijövünk. Nekem mégis furcsa hogy 7 évvel idősebb nálam. Őt szerintetek ezt nem zavarja? Engem egyáltalán nem zavar, csak furcsállom hogy egy 18 évessel jóba van. :)

Nem tudom miért gondolom így, talán azért mert van egy nővérem aki ennyi idős, de nem vagyunk ilyen szoros kapcsolatban mint vele.

Kíváncsian várom a válaszaitokat:)


2010. dec. 27. 14:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi akadálya, én 20 vagyok és nekem is van egy 26 éves barátnőm, nem a legjobb barátnőm, de nagyon szeretem őt:) 20/L
2010. dec. 27. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Anonimus213 válasza:
Szia a korosztályomban alig van barátom! Nem értek a korosztályommal egyet 21F 30 körülikekkel lógok és megértjük egymást!
2010. dec. 27. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez majd úgyis kialakul. Nekem úgy hozta az élet, hogy 23 évesen kezdtem egyetemre járni. A csoporttársaim mind 18-19 évesek, és nem egy van közöttük, akikre már azt mondhatom, hogy igazi jó barátaim.
2010. dec. 27. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

szerintem simán.

nem a kor számít.

pl. a korosztályomban nekem sincs túl sok barátom,egyszerűen érettebben gondolkodom mint ők.

a barátom 32 én márciusban leszek 18.nagyon szeretjük egymást.ha a szerelemben működik,akkor nálatok a barátságban sem lesz semmi gond a kor miatt.

2010. dec. 27. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az én barátnőm 6 évvel fiatalabb, és tényleg jóban vagyunk. Sztem nincs akadálya
2010. dec. 27. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!