Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miert csinalja ezt velem a...

Miert csinalja ezt velem a legjobb baratnom? Olyan, mintha testverek lennenk, mindent elmondunk egymasnak, mindent elmondunk egymasnak, es most ugy erzem, hogy rosszat akar nekem (? )

Figyelt kérdés
Akarmikor tanacsot kerek tole soha nem ad jo tanacsot. Egyik eset az volt, hogy tetszett egy fiu, mondta, hogy mondjam el neki MSNen hogy tetszik, majd azt mondta, hogy tiltsam le, utana meg hogy begyem vissza. Azt tanacsolta, hogy tobbet ne koszonjek neki, majd mikor mondtam neki hogy en nem vagyok haragtarto azt felete, hogy o is azon gondolkozott, hogy nem vezet az semmire, ha nem koszonok neki.
2010. dec. 30. 10:11
 1/6 anonim ***** válasza:
te semmiben nem tudsz egyedül dönteni? ki ő hogy az ő tanácsait követve éld az életed???? így aztán soha nem fogsz önállóan lábra állni
2010. dec. 30. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Én is megtanultam már, h a Te életedben Neked kell hoznod a döntéseket. Persze meghallgathatsz tanácsokat (család, közeli barát) de az, h hogyan cselekszel rajtad áll. Ne akard, h mások irányítsák az életed. Kezdj el önállósodni.


Csalódtam már én is barátban.. Néha jobb egy fiú, aki igazán szeret, mint egy "barátnő". Ő egyébként szokott tőled tanácsot kérni??

És utólag.. gondold meg kiben bízol meg.

2010. dec. 30. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Mivel en nem vagyok eleg tapasztalt fiu ugyben, gondoltam o tobbet tud, mivelhogy egy csomo baratja volt mar. Es mikor kerdeztem tole, hogy szerinted ezzel mit fogok elerni, ha igy viselkedek vele. O azt valaszolta, hogy a fiuk ilyenkor megkerdezik mi a baj, hogy ha latja, hogy haragszok ra, akkor biztos meg fogja beszelni a dolgokat (szerintem ez hulyeseg, de o annyira bizonygatta, hogy igy lesz)
2010. dec. 30. 10:20
 4/6 A kérdező kommentje:
Szokott tanacsot kerni, de inkabb csak arra kellek neki, hogy mas embereket kibeszeljen nekem...
2010. dec. 30. 10:22
 5/6 anonim ***** válasza:
És őt nevezed igazi barátnőnek? Vigyázz, nehogy kígyót dédelgess a kebleden!
2010. dec. 30. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
És még annyit, hogy ha mást kibeszél, honnan veszed, hogy veled nem tenné? Aki gerinctelen, mindenkivel az...
2010. dec. 30. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!