Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Volt már olyan velet h egyik...

Volt már olyan velet h egyik barátotokkal, akár legjobb baráttal olyannyira összevesztetek, h már menthetlen volt minden, még köszönni se köszöntetek egymásnak?

Figyelt kérdés
2011. jan. 21. 21:26
 1/4 anonim ***** válasza:

Ja, még a gimiben, 15 évesen, de itt szerelemről volt szó. Mikor szakított velem a barátom, akiért mindent megtettem volna. Azóta nem vagyok képes emberi érzelmek kinyilvánítására.

Azt a pillanatot sosem fogom elfelejteni, ahogy azzal a tébolyult, idegbeteg tekintetéves undorodóan és becsmérlően végigmért.

Utána nem köszöntünk egymásnak.

Életem legfaszább 5 hónapja volt év végéig, kibírni vele egy suliban. -.-

2011. jan. 21. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egyik baráttal volt már hogy nagyon összevesztem, de azért köszötünk egymásnak, mert mire arra került a sor már msn-n kibékültünk. A legjobb barát meg azért LEGJOBB BARÁT mert nem todnék vele semmin összeveszni, mert bármit meg tudok vele értemessen beszélni és nem rág be bármit tezsek, hanem szól hogy neki ez rosszul esett és én igyekszem többet nem csinálni hasonlót. Egyébként ha a legjobb barátommal összevesznék engem sokkal jobban megviselne mintha a barátnőmmel vesznék össze.
2011. jan. 21. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem volt.

Amúgy szitutól függ, min vesztettek össze,és milyen személyiségek vagytok, mint mentetek már keresztül akár együtt...

2011. jan. 22. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
.Én pl. sose veszek össze a legjobb barátnőmmel,csak néha haragszom egy picit,de nem tudok rá haragudni.Egyszerűen nem megy.De a legkönnyebb dolog,hogy kibéküljetek az,ha megbeszélitek.Ha nem hajlandó veled beszélni,kényszerítsd.Ha egyáltalán nem tudod szóra bírni,keress egy vállalkozó személyt,aki mindkettőtökkel jóba van,és használjátok "postagalambnak".Mindkettőtök elmondja neki a panaszát,és átgondoljátok,mit érez a másik.Nálunk be szokott válni,csak én nem a veszekedő,hanem a "postagalamb" szoktam lenni.De ha ez sem válik be,sose voltatok igazi barátok.
2012. ápr. 20. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!