Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerintetek kamuzik a pasas,...

Szerintetek kamuzik a pasas, vagy tényleg ekkora sznob lenne?

Figyelt kérdés
"Miután nincs televízióm, fogalmam sincs, ki az a Tolvai Renáta"-ezt mondta egy magyar színész nemrég,aki a Vígszínházban játszik,ezért furcsa nekem,hogy még nem hallot a Tolvai lányról,mert Vígből két ember is tagja volt a Megasztár zsűrijének.
2010. dec. 31. 12:43
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
64%
Lehet hogy ezt úgy érti hogy már hallotta a nevét mondjuk, de semmit nem tud róla, nem tudom mi volt a szövegkörnyezet. A MŰVÉSZEK mindig sznobok a tömegkultúrával kapcsolatban, ezzel kompenzálják hogy a kutya nem kíváncsi a nagy részükre.
2010. dec. 31. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
57%
Először is, nem Tolvai, hanem Tolvaj. Másodszor, az nem jelent semmit, hogy a "Vigből" két zsűritag is volt, mert gondolom, hogy a színházban nem a Megasztárról diskurálnak a kollégákkal.
2010. dec. 31. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%

Most ez miért baj? Én sem tudom ki az, a tv-ben csak a híradót nézem.

Akkor most én is sznob vagyok?

2010. dec. 31. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
32%
Tolvai-nak kell írni. Egyébként meg a magyarok alapból sznobok, nem csak a színészek.
2010. dec. 31. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
79%

Én se tudom, nekem sincs TV-m és nem is érdekel, hogy mi megy a hülyítő ládában. Ami érdekel, annak neten utána nézek, de a televízióból rengeteg szenny ömlik, ami engem nem érdekel.

Lehet lepontozni.

21/L

2010. dec. 31. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

Miért kamuzna, vagy miért lenne sznob, amiért nem néz tévét és nem érdeklik a tömegeknek gyártott műsorok és emberek?

Nekem számtalan ismerősöm van, akik egyszerűen időpazarlásnak tartják a tévénézést, a netezést. Ők élik az életüket, társaságba járnak és ott beszélgetnek, tévé helyett meg könyveket olvasnak. Szerintem ebben nincs semmi sznobság. Nem az a sznob, aki nem követi a tömeget.

2010. dec. 31. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 Cory Rose ***** válasza:
100%
Én sem tudom ki az, nekem sincs tv-m és nem is érdekel.
2010. dec. 31. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Aki TV-t néz és fejből tudja a kelebek nevét, az sikeres nem lehet.
2010. dec. 31. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
54%

mondoshawan válasza:


Először is, nem Tolvai, hanem Tolvaj. Másodszor, az nem jelent semmit, hogy a "Vigből" két zsűritag is volt, mert gondolom, hogy a színházban nem a Megasztárról diskurálnak a kollégákkal.


Harmadszor Tolvai-nak írja.

2010. dec. 31. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
A sok okoskodónak pl.: [link]
2010. dec. 31. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!