Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Milyen jó dolgokat lehet...

Milyen jó dolgokat lehet csinálni az osztállyal együtt lyukasórákban amikor nincs ott a tanár? Vagy milyen versenyeket stb-t lehetne rendezni? Mindez gimi 1. osztály.

Figyelt kérdés
2011. jan. 1. 17:27
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Jó hát én átlagban 5-6 órakor érek haza hullafáradtan, olyankor rohadtul nincs erőm házit írni. Magamból indultam ki. :)

16/L

2011. jan. 1. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

19:05-ös nektek komolyan van az osztályban tv meg dvd lejátszó? Melyik suliba jársz?

19:24-es én még van, hogy 8-kor sem vagyok otthon, de mégis kilenckor már fürdök.

2011. jan. 1. 19:35
 13/15 anonim ***** válasza:

Én kilenckor már alszok, másképp hulla lennék mindig. :)

Nekünk minden teremben van számítógép + projektor + whiteboard (aminek nem jut eszembe a magyar neve :D ) Meg a mi termünkben interaktív tábla. :D Nem is tudtam, hogy ilyen menők vagyunk, hogy máshol nincs. :D Még nem voltam más középiskolában. :D (Én "vidéken" járok suliba, nem Pesten.)

16/L

2011. jan. 1. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Most gimiről van szó!
2011. jan. 1. 20:30
 15/15 anonim ***** válasza:
19:05-ös vagyok. Nem bp-i vagyok, kecsói. Nálunk minden teremben van tv, és van egy terem, az a neve, h stúdió, ott van a stúdiós is, és ha kell dvd lejátszó csak kérni kell tőle. Mindig így néz az egész suli filmeket, ha már évvége van mondjuk és nem tanítanak. Nálunk is vannak interaktív táblák (=whiteboard) meg projektorok.
2011. jan. 1. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!