Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Emberek! Mi baja az egyháznak,...

Emberek! Mi baja az egyháznak, hát jobbat nem tud kitalálni? Ez nevetséges! Vajon tanítják, hogy hogyan kell ennyi sületlenséget összeh

Figyelt kérdés

Vajon tanítják, hogy hogyan kell ennyi sületlenséget összehozni ?

Miért kell mindent kiforgatni az értelméből, meg belelátni a gonsozt ? Nem nevetséges ez egy kicsit ?


"Az emberiséget egy különös kór sújtja, mely úgyszólván az egész világon elterjedt, és mérhetetlenül több áldozatot szed, mint a kommunizmus vagy a kapitalizmus szörnyűségei együttvéve. Szinte semmi sem állja útját, mert magát a betegséget csak másféle tünetekből észlelik, a "gyógyszeres kezelések" pedig tovább súlyosbítják a bajt...Ez a kór a rockzene - amely lényegében az 50-es évektől máig ható könnyűzene gyűjtőneve."


"A rock nem ártalmatlan időtöltés, hanem még a heroinnál is halálosabb kábítószer, amely megmérgezi fiataljaink életét" - írja megdöbbentően Bob Larson, fiatalokkal foglalkozó orvos.


[link]


Aki böngészni szeretne. Mi a véleményetek ? Nem tudom, hogy sírjak-e vagy nevessek...


2011. jan. 1. 18:05
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Bocsi, a 4. mondatot ki akartam törölni a címben.
2011. jan. 1. 18:11
 2/14 anonim ***** válasza:
68%
nevess! :-)))
2011. jan. 1. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
74%
Az egyháznak egyszerűen az a baja, hogy képtelen beismerni, hogy évezredekig tévedésben voltak.
2011. jan. 1. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

http://www.youtube.com/watch?v=D1Z2jaPN2dU


Meghallgattam ezt a számot, megyek templomot gyújtogatni, de még kiírtom a családom és megdugok egy kecskét...


Köszi a válaszokat.

2011. jan. 1. 18:16
 5/14 anonim ***** válasza:
70%
Az egyházban vannak ilyen fanatikus őrült bar*ok.NEm kell velük foglalkozni.
2011. jan. 1. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
61%

Mi köze ehhez az Egyháznak? Egy orvos véleménye nem az egyházét tükrözi!

Én sem tartom igazi zenének a rockot,de a mostani divat még rosszabb! Csak zajongnak a hangszerekkel,minél hangosabban, mindenfél dallam stb.nélkül,ez pedig nem zene.

De azért nem tiltanám be.

2011. jan. 1. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Hát ezaz, mindenki ezt hiszi, hogy értelmetlen zajongás, meg az énekes egy tbc-s Darth Vederhez hasonlítható.Igen, léteznek ilyen együttesek, de nem kéne mindent egy kalap alá venni. De ez is egy vélemény.


Köszi nektek is.

2011. jan. 1. 18:20
 8/14 A kérdező kommentje:
Ja igen, bocsi. Ez egyházhoz annyi köze van, ( nem tudom, hogy végig olvastad-e/pörgetted-e), de mindenben a Sátánt látják, félrefordítják a dalszövegeket, így természetesn valami maszlagot kaphatsz, amit mindenki másképp értelmez, az egyház pedig így.
2011. jan. 1. 18:22
 9/14 anonim ***** válasza:
51%

Kérdező, a fogyelmedbe ajánlok egy filmet. Szerintem tetszeni fog:

[link]

2011. jan. 1. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
80%

"Én sem tartom igazi zenének a rockot"


Azért kíváncsi ennék rá, hogy miért is nem igazi zene?

Mi az ami még igazi zene és mi az, ami már nem?

Hogy definiálnád a zene fogalmát, amibe ez nem fér bele?

Hallottál már rockot, vagy csak hallottál róla?

2011. jan. 1. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!