Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Nem nevetséges, hogy néhány...

Nem nevetséges, hogy néhány elvakult Kárpátia rajongó azt mondja, hogy aki nem szereti őket, az nem magyar?

Figyelt kérdés

Most csak én nem látom az összefüggést ? Mi köze van a Kárpátiához a magyarságomnak vagy fordítva ?

Kicsit nevetséges, ami néha folyik.


2011. febr. 26. 12:14
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
88%
Ami néha? :DD inkább mindig. Az emberiség alapból kétszínű, de ha rangsorolni kellene a föld népességét országok szerint, bizony benne lennénk az első 5-ben ezt garantálom. Aki normális már megőrült, most őrül meg, vagy meg fog őrülni.
2011. febr. 26. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
91%

Nekem a volt barátom volt ilyen nagymagyar, ő egyszer azt mondta, hogy nem is vagyok magyar, mert nem szeretem a kolbászt, hurkát, meg a pörköltet.

Szerintem ez még röhejesebb.

2011. febr. 26. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim válasza:
100%
Én Kárpátia rajongó vagyok, de ilyet soha sem mondanék! :D
2011. febr. 26. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

Igen, néha nem tudom, eldönte hogy sírjak-e vagy nevessek :D

Igen, tudom, hogy nem minden Kárpátiát hallgató ember ilyen, de a többség...

AKik azt hiszik, hgoy azért magyar valaki, mert...

Na mindegy, nem írom le, mert kitiltanak :D

http://www.gyakorikerdesek.hu/szorakozas__zene__239120-karpa..

2011. febr. 26. 12:30
 5/19 anonim ***** válasza:
94%
A gyerek kissé elvakult, ez nyílvánvaló. Én is bírom a Kárpátiát, de ilyet azért nem állítanék mégsem. Szerintem mindenkinek egyéni ízlése, milyen zenét szeret.
2011. febr. 26. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem ócska banda a Kárpátia, egy zenetudás nélküli, primitív szövegekből álló katyvasz. Köszönöm, én inkább népzenét hallgatok, meg magyar írókat, költőket olvasok, de nem vagyok magyar:D Tudod az számít, ki mondja, nem az, hogy mit... Nagy igazság.
2011. febr. 26. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
65%
Az utolsónak igaza van.
2011. febr. 26. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
52%
Én szeretem a Kárpátiát én inkább annyiban javítanám ki hogy aki csak angol divat zenéket hallgat meg aki utálja a Kárpátiát. Lehet nem szeretni de az már undorító aki utálja.
2011. febr. 26. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Jajj már, miért ne lehetne utálni ?

Sokan utálják a Metallicát, Celine Diont, Placido Domingót, mégsincs ekkora vita belőle, csak ebből.

2011. febr. 26. 16:59
 10/19 anonim ***** válasza:
Nekem olyan ismerosom is van, aki azt mondta, hogy o x zenekar zenejet azert nem hallgatja, mert az enekes baloldali. Az ilyen emberekre ra kell hagyni...ha ennyibol itel, jobb vele nem baratkozni.
2011. febr. 26. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!