Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Adnak ki emberek olyan hangot,...

Adnak ki emberek olyan hangot, mint a valóvilág villalakó nők?

Figyelt kérdés

A sikításra gondolok. Érthető, ha néha örülnek valaminek, de minden egyes történéskor, aminek bármilyen csekély pozitív kicsengése van, sikítanak, ugrálnak, és toporzékolnak.

Soha nem láttam még ilyent, csak a tv-ben. Létezik ez a valóságban is?


2011. jan. 1. 22:56
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
NEm,nem létezik a valóságban.
2011. jan. 1. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
76%
Remélem, hogy nem létezik. Kétszer néztünk eddig bele, két műsor között beadtak pár percet, de megrémültünk a látottaktól.
2011. jan. 2. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
61%
Az Kamu Világ, megjátszott vacak, amibe sok értelmi fogyatékos ment be.
2011. jan. 2. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
71%
Azért egy kicsit gondold magad a helyükbe, már majdnem 2 hónapja vannak egy ingerszegény környezetben, max egymást ingerlik. Ezért van az, hogy minden kintről jövő apró dolognak így örülnek. Mondjuk a sikítás számomra is túlzás, főleg, hogy a mikrofonok is betorzítanak :S
2011. jan. 2. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
57%
Igen, tényleg van ilyen, én is csinálok ilyet, ha nagyon örülök valaminek :) Persze nem ilyen kis dolgok miatt, de mikor felvettek az ez első helyre (mármint egyetemre), amit beírtam, akkor pont így viselkedtem :D De egyébként hogyha nem lennék ilyen gátlásos, mint amilyen vagyok, sokkal többször is csinálnék ilyet :P
2011. jan. 2. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
14%
Szerintem te is úgy sikoltoznál ha már 2 hónapja be lennél oda zárva, és valami csekély meglepetésre volna kilátás. Erre még nem gondoltál?
2011. jan. 2. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
66%
akkor lenne való világ, ha átlagembereket követnének kamerával, mi meg arra szavazhatnánk, hogy mi történjen vele munkába menet: elrabolják-e az ufók, vagy bevigyék-e a rendőrök "tévedésből" :D :D
2011. jan. 3. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

A tegnap 12:25-ös mondjuk még aranyos is lehet, ha megnyeri az 5-öst a lottón, meg ha felveszik az egyetemre és sikongat. De ezek folyamatosan!!!

Különben tényleg az lehet a kulcsa, hogy teljesen gátlástalanok. Amikor az az elviselhetetlen nő (Éva?) visszakerült, akkor nem csak sikongatott, hanem magából kivetkőzve, artikulálatlanul ordítozott. Ilyent ember NEM csinál!

És nem 2 hónap után, hanem az első hetekben is.

2011. jan. 3. 16:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!