Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért olyan ciki, ha valaki...

Miért olyan ciki, ha valaki nézi a ValóVilág c. műsort?

Figyelt kérdés
Mi régen mindig néztük, ugyebár akkor még nem volt netünk, mindig a TV-t néztük. Az elején csak kíváncsiságból kezdtem el nézni, hogy vajon miben más, mint a régiek, meghát olyan nosztalgikus volt a dolog volt :D Aztán egy darabig nem néztem, mert úgy gondoltam, hogy régen sokkal jobb volt, de aztán meg megint elkezdtem nézni, mostanra meg teljesen a szivemhez nőttek a szereplők, érdekel, hogy mi van velük, meg ilyesmi. Egyáltalán nem olyan borzalmas műsor, mint ahogy be van állítva. És a szereplői se borzalmas emberek egyáltalán. Szerintem kicsit el van túlozva ez az utálkozás (bár ezt azért elég sokmindenről el lehetne mondani). Vagy ez csak azért van, hogy legyen mivel "sznoboskodni"? :D
2011. márc. 17. 18:01
 1/10 anonim ***** válasza:
87%

Az Én véleményem szerint:

Saját magát minősíti, ha műveletlen emberekre kíváncsiak, akik végig össze vannak zárva és a maguk alpári stílusában (tisztelet a kivételnek) előadják magukat.


Ez az Én véleményem! Nem kell vele egyet érteni, csak tiszteletben kell tartani!

2011. márc. 17. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 valakiakitnemismersz ***** válasza:
81%
Egyet értek az előzővel ha érdek hogy sz*rik valaki akkor beszerelek a wc-be egy kamerát a másik meg az egész egy megrendezett sz*r. 14/
2011. márc. 17. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
71%
Eléggé alpári embereket mutatnak be. Egyszerűen bunkó embereken szórakoznak
2011. márc. 17. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát igen, ha valaki kíváncsi ezekre a parasztokra, valószínű megvan benne is a hasonlóság velük... Lehet belemagyarázni minden hülyeséget, hogy "jajj csak viselkedéstanulmányként nézem, hogyan alkalmazkodnak blabla" de ez van. Értelmes ember értelmesekre kíváncsi, nem gyökerekre.
2011. márc. 17. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
AZ a legnagyobb probléma, hogy annyi hülye van, aki szavaz, miközben mindenki tudja, hogy a szavazást nem a nézők alakítják, hanem a nézettség.
2011. márc. 17. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Sokan azt mondják, hogy azért nézik, mert szeretnek nevetni rajtuk, és teljesen kikapcsol az agyuk, mikor lesik ezeket a hülyéket.


Engem konkrétan annyira irritálnak, idegesítenek, hogy eddig összefüggően csak három percet voltam képes megnézni, azóta sem próbálkoztam.

2011. márc. 17. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem már az is sok,amit a híradó előtt látok belőle. Gusztustalan,idióta műsor.
2011. márc. 17. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
A kérdező szavaival élve szerintem sokkal cikibb ha valaki úgy alkot egy műsorról, vagy akármiről véleményt, hogy nem is tud róla semmit. A csorda ösztönt se felejtsük el, mert valaki azt mondja, hogy "de gáz már aki ezt nézi" sok hülye meg megy utána és fújja ugyanazokat a hülyeségeket. Persze mindenkinek más az ízlése, mindenki mást szeret. De ettől nagyobb értelmi szegénységi bizonyítvány nem kell, mint amit a sok gyűlölködő ember bemutat.
2011. márc. 17. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szerintem tipikusan az a műsor, amit az is néz, aki nem néz :)

Jól esik egésznapos tanulás vagy munka után valami blőd, butító dolgot nézni, amin röhögni lehet, ez olyan minthogy az ember tudja hogy nem egészséges, de néha bedob egy pepsit.

És még mindig jobb mint egyes szappanoperák.

Egyszerűen nézed és kikapcsol a fejed.

2011. márc. 17. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Felőlem nézzen mindenki amit akar ami biztos , h engem nem érdekel , h ki mit bámul esténként , milyen zenét hallgat,milyen pártokat tart közel a szívéhez:) és milyen pózokban szeret dugni.Azt sem érzem az én dolgomnak, h másokat minősítsek bármiért is addig amíg engem nem zavarnak.Milyen alapon ítéljek én ?

Ha valakinek a VV jön be akkor tőlem bámulhatja éjjel nappal , ami biztos , h én nem fogom.Mert nem érdekel. Egyszerűen , nem köt le.De bármit is megnézni a tv2-n vagy a rtl kulbon nem kis manőver. Ébren maradni és nem elkapcsolni a pofátlanul sok reklám közben ...hát ez nekem nem megy.Már nem is kísérletezem vele.Inkább honfizok esténként ,ha futja még az energiámból vagy fórumozgatok vagy kikeresek valami filmet.

Ha megvan is a magánvéleményen arról, h mások milyen dolgokkal, tudják elszórakoztatni magukat és ettől tökéletesen elégedettek, akkor sem tartom indokoltnak és helyénvalónak azt , h kéretlenül közöljem velük.

Persze annak én is örülök ,ha enyémhez hasonló érdeklődésű emberekkel el tudunk tereferélni a világ dolgairól ha épp időm és kedvem van erre és az olyan emberek véleményére adok is.De a VV nem az téma amihez hozzá akarnék szólni.


Csak azon csodálkozom amikor a sznob paraszt lenézi a másik parasztot , ilyen olyan okokból pedig pont egyforma parasztok mind a ketten:)csak az egyik ráadásul még sznob is mellé, ami kissé megnevettet:)...mókásak az emberek :)


Gondolkodni, mögé látni a dolgoknak nehéz ,ezért sokan inkább csak ítélkezni szeretnek.

2011. márc. 17. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!