Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerintetek miért zavaró az,...

Szerintetek miért zavaró az, ha 1 szerelmes pár csókolózik, vagy ölelgetik egymást egy házibulin?

Figyelt kérdés
Aki szerint zavaró az írja le miért,aki szerint nem,az pedig azt,hogy miért nem.
2011. jan. 1. 22:58
 1/9 anonim ***** válasza:
85%
Nezd egy hazibulin szerintem ez senkit nem zavar, elvegre az errol szol (a seggreszegsegen, hanyason es a dugason kivul). Hanem amikor nyilvanos helyen csinaljak, na azert olni tudnek. Kulonosen utalom, amikor beszelek egy haverommal es odafordul a csajahoz es elkezdenek smarolni. Ez meg raadaul megalzo is. Ez az egesz hirdetese annak, hogy "de jo nekem, van csajom, le vagy szarva." Otthon azt csinalnak, amit akarnak. Nyilvanos helyen ne sztriptizeljen senki, ha ilyet akarok latni, megyek k*rvazni.
2011. jan. 1. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem...akinek van hogy ki ölelgesse,meg csókolgassa, annak ezzel semmi baja...De akinek nincs, az talán picit írígy, meg szomorú, biztos fáj neki, hogy : Bárcsak engem is így szeretne valaki....
2011. jan. 1. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
ez jogos.de egy házibulin szerintem barátok,haverok közt,ha a nöjével van az ember,és ott elcsattan egy két csók,vagy egy két ölelés,akkor az szerintem nem zavaró.vagy igen?
2011. jan. 1. 23:08
 4/9 A kérdező kommentje:
házibuliban most 31.én bnömmel voltam és ölelgettem,csókolgattam szeretgettem,de nem tapiztam,és nem is csináltunk semmi intim dolgot,mégis rám támadtak,hogy ez zavart sokakat...nem értem mi a gond ezzel:S
2011. jan. 1. 23:14
 5/9 anonim ***** válasza:
Engem is zavart amíg nem volt nekem is barátnőm. Azóta nem zavar. Viszont én érzem zavarban magam, mások előtt ölelésen kívül bármi mást csinálni. Tehát én nem teszem.
2011. jan. 1. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ezzel nincs semmi gond sem nyilvános helyen, sem házibuliban, mindaddig, míg nem megy a dolog rovására. Például amit az első mondott, hogy beszélsz valakihez, aztán egyszercsak elfordul és nekiesik az asszonynak.
2011. jan. 1. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
83%

Nem az a gond, ha a bulizás hevében olykor megcsókolják egymást, ez normális. A gond az, ha egy pár ezt folyamatosan csinálja. Mert ettől a többi embernek olyan kellemetlen érzése lesz, hogy 1. mintha belelátnánk a szexuális életükbe, még ha mást nem is csinálnak a csókolózáson kívül, de mégis kicsit olyan érzés, 2. hogy nem is kíváncsiak a többiekre.

Ha csak egymással foglalkoznak, akkor ahhoz nem kell társaságba menni. Pontosabban, ha egy pár társaságban van, akkor illik azokkal foglalkozni, akikkel ott találkoznak, egymással etyepetyézni otthon/kettesben kell. De mint mondtam, természetesen nem egy-két csókról van szó, hanem arról, ha egész éjjel egymás szájában vannak.

2011. jan. 1. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
76%
Az utolso tokeletesen megfogalmazta. Ha valaki egy tarsasgban ezt csinalja, akkor automatikusan magukr vonjak a figyelmet, es neked kotelezo mondani, hogy "o milyen edesek" pedig a kutya nem kivancsi rajuk.
2011. jan. 2. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

engem is zavar, de mindenkinek más a határ... egy-egy szájrapuszi vagy ölelés belefér, de ha 3an vagyunk és a 3. fél egyedülálló, akkor tapintatból nem, vacsoránál, beszélgetésnél egymást nyalni illetlenség, szerintem.


ki lehet mutatni az összetartozást, pl kézenfogva megyünk, néha megfoghatjuk egymás fenekét mit tudom én, de van egy határ, amin túl mások számára ez már kellemetlen vagy zavaró, és illik másokra tapintattal lenni - szerintem ennyiről szól.

2011. jan. 2. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!