Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Szerintetek rib@nc az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Szerintetek rib@nc az aki érzelmek nélkül csókolózik?

Figyelt kérdés
2011. szept. 5. 20:53
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
37%
igen.
2011. szept. 5. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
16%
Igen.
2011. szept. 5. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
75%

Egyáltalán nem az!,

én ugy vagyok vele hogy azt sem nevezem rib*ncnak k*rvának aki érzelem nélkül belemegy 1éjszakásokba, ismerek ilyet és ettöl függetlenül nagyon joban vagyok a lánnyal szeretem is akármikor kiállnék mellette!

És most srácok nézzünk magunkba mi is megtesszük ha alkalmunk nyilik hogy elcsalogassunk haza 1 lányt.....

Magunkra nem használunk semmi jelzöt jobban elviseli a környezet is ha mi tesszük


ezért én az alábbi jelzökkel az olyan lányokat illetem akiknek a viselkedése kibírhatatlan,ez az én véleményem!KÖVEZZETEK MEG ÉRTE


19/F

2011. szept. 5. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
72%
Nem vagyok fiú, de úristen dehogy az.
2011. szept. 5. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
72%
nem
2011. szept. 5. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
93%
Uccsó, végre egy normális pasi. És egyetértek, tudjátok van az a mondás, h másban a szálkát, magában a gerendát...hát ennyit erről. A válaszom tehát: NEM, nem r.banc.
2011. szept. 5. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:

Na most már nem uccsó, hanem:


A válasz írója 81%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 20:57


:D

2011. szept. 5. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
36%

Egyértelműen. AZ érzelemhiányos szexualitás egy rettentő alpári és alávaló dolog. Nyilván vannak fokozatok, de ettől még beleesik a ribanc-kategóriába.


Előző 19/F: magamba néztem, soha a büdös életben nem tennék olyat. Azt meg pláne nem értem, hogy a mi esetleges bűnünktől miért kisebbedne a másiké.


Egy másik 19/F

2011. szept. 5. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
89%

köszön az elismerésed!:)


de valóban helyreraknék 1-2 embert, ismerek ilyeneket akik összevissza kurv*znak

és pont azok akik vagy féltékenyek azokra akikkel 1ütt van a csaj, vagy más okból..... de ök lennének az elsök ha odaállna eléjük 2 csaj 1ik naprol a másikra:/ úgyhogy ezen gondolkozzatok el kedves igennel válaszolók,

a csók meg amugysem 1 olyan dolog amit házasságig kéne huzni, legtöbbször érzelmek nélkül csokolsz meg akárkit is (még az elején)

19/F

2011. szept. 5. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 Walk With Me ***** válasza:
100%

Azért ribinek még nem nevezném, ha mondjuk hetente váltogatná a pasikat, akkor igen, de ezért még nem.


Amúgy én nem csókolózok érzelmek nélkül, de ettől még valakinek jól eshet csak úgy "buliból". Emiatt nem kell elítnélni valakit.

2011. szept. 5. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!