Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Az emberek miért utálják,...

Az emberek miért utálják, gyülölik annyira azokat akik feketébe járnak?

Figyelt kérdés
2009. jan. 27. 15:08
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Szerintem te kicsit paranoiás vagy, már ne is haragudj..

Nem fognak valakit azért gyűlölni, mert feketébe jár.

Nekem össz annyi bajom van velük, hogy rájuk nézek és még az életkedvem is elmegy attól a sok komor színtől.. ennek ellenére nem utálom őket. Ez baromság..

2009. jan. 27. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
én nem így nézzek ki már külsőleg,csak régebben voltam ilyen,de a haverjaim hasonlóak,de régen én is mindennap kaptam az utálatos tekinteteket
2009. jan. 28. 08:02
 13/14 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Ez utóbbi kommentedből nekem úgy jött le,hogy inkább az önbizalmaddal van a baj, hiszen csak az veszi magára a szúrós tekinteteket - sőt:alapból csak annak tűnik fel - aki nem elég biztos magában és sokat ad a külvilág reakcióira.

Ha tudom, hogy jól nézek ki + jól érzem magam abban a szerelésben, amiben vagyok, a tolakodó tekinteteket vagy totál figyelmen kívül hagyom (levegőnek nézem őket), vagy ha végképp nem tudom kikerülni, olyan "pofát" vágok, ami alapján/ által észreveszi magát az illető..elvégre nem illik valakit feltűnően nézni, bámulni...

De ez ritkán fordul elő velem, olyan szinten nem érdekel,ki mit gondol rólam.

2009. jan. 28. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Hintalow ***** válasza:

Azért mókás ez a vita, mert ha a közösség nem nézne az ilyen "kissebbségekre" ferde szemmel, hanem csak annyit vennének észre belőlük, mint bármely más emberből, ezek a csoportok szinte 100%-ban eltünnének.:)

Bizony-bizony, bármennyire is hirdetik, hogy nekik milyen rosszul esik a rosszalló tekintet, paradox módon ugyanez tartja életben a szubkultúrájukat. (mégpedig a rendszerből kitünni vágyás)

2009. jan. 28. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!