Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Egy sci-fi filmnek keresem a...

Egy sci-fi filmnek keresem a címét? De sajnos csak a sztorira emlékszem.

Figyelt kérdés
A történet arról szólt, hogy egy természeti katasztrófa átvészelése végett az emberiség egy része a föld alá költözött. Akik, a föld alatt éltek azt hitték, hogy a felszínen senki sem élhette túl és a körülmények nem alkalmasak arra, hogy visszaköltözzenek. Így telt el asszem több millió év, amíg a föld alatt élők nagy része visszafejlődött félállati lénnyé, a néhányan pedig szuper intelligens emberekké. A felszínen élő emberek pedig újra benépesítették a földet és ők nem fejlődtek semmilyen irányba, olyanok maradtak mint mi. A föld alatti emberek, akik szörnyekké fejlődtek pedig ételért járnak fel és a normális embereket eszik, mivel az állatok kihaltak és nincs mire vadászniuk. Ez lenne a sztori, kicsit meredek, de engem megfogott :) kb két éve láttam ezt a filmet a tv2-őn.
2011. jan. 2. 00:59
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Hasonlít Az időgép második felére.
2011. jan. 2. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Igen, ez az! Megnéztem a filmből a képeket és egész biztosan a keresett filmről van szó. Én csak az egyik reklámtól láttam, tehát lehet hogy lemaradtam az első feléről.


Köszönöm szépen a gyors és helyes választ!

2011. jan. 2. 01:16
 3/3 anonim ***** válasza:
Hú köszi a kérdést meg a választ is, megvan mit nézek este :D
2011. jan. 2. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!