Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Agymosás! De vajon ki fizeti,...

Agymosás! De vajon ki fizeti, és miből?

Figyelt kérdés

A Való világ című műsor esténként a tv 2ben.

Honnan van erre pénz?

Ki fizeti meg azt az összeget amibe ez a napi 2óra vagy mit tudom én mennyi (csúcs)műsor idő kerül?

Ki finanszírozza a nyereményeket,és milyen pénzből?

Tényleg érdekelne a válasz,kérlek írd meg,hogy oké,hogy a nagy magyar ugaron vagyunk,de tényleg ennyire primitív a magyar?


2011. jan. 7. 10:26
1 2 3 4 5
 1/50 A kérdező kommentje:

Itt egy link.

[link]

2011. jan. 7. 10:30
 2/50 anonim ***** válasza:
100%
A tizenéves lányok fizetik akik Nicolasra meg Vastag Csabára szavztak
2011. jan. 7. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/50 A kérdező kommentje:

Na az is ebbe a kategóriába tartozik,de azért nem lennék biztos abba a dologba,hogy ezek a gondolom nem 25 ftos sms-ek,hol is tűnnek el?

Mert lehet hogy az egészség ügy kapja,vagy éppen a nyugdíjammat gyarapítják vele,de valami azt súgja,hogy nem is tudom,talán egyik se.

2011. jan. 7. 10:38
 4/50 anonim ***** válasza:
100%

He? Nem jótékonykodásból készítenek ilyen műsorokat, a magasabb nézettség miatt drágábban lehet eladni a reklámidőt, ezek a kereskedelmi televíziók ebből élnek.

A reklámozók fizetik!

Ja, és a tv-k is fizetnek adót!

2011. jan. 7. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/50 anonim ***** válasza:
100%
Minden műsort a reklámokból fizetnek. A telefondíjakat pedig a telefontársaságok zsbelik be. Ebből egy fillér sem megy az állam zsebébe.
2011. jan. 7. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/50 anonim ***** válasza:
100%
a pénznek az egyharmadát nem is kellett volna mutatniuk hiszen az nyereményadó......
2011. jan. 7. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/50 anonim ***** válasza:
A telefondíjon is osztozkodnak nyilvánvalóan, és azután IS kell adót fizetniük az államnak!
2011. jan. 7. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/50 A kérdező kommentje:

Na azért az oké hogy a reklámok tartják el a tv-t,mondjuk ami azért valószínű nem teljesen igaz de vegyük a hivatalos verziót!

Na ez esetben viszont ha egy sima filmet adnának ami mondjuk 2 órás ugyan úgy reklámoznának közbe,ez idáig azt hiszem mindenkinek oké!

Na már most akkor még mindig az a kérdés hogy ha a tv az sms-ekből nem kap,honnan van a villára poton kb30 milla,és a főnyereményre a másik mit tudom én 20 milla az összesen 50 milla!

Vagy ha ez kijön a reklámokból akkor mért éri meg villát adni mondjuk egy film helyett vagy koncert vagy akármi helyett?

2011. jan. 7. 10:58
 9/50 A kérdező kommentje:

Na ja tényleg ez a nyeremény adó is jópofa,befizeted és?

Hova is megy,mi is lesz belőle?

Vagy ez is olyan hogy te nyersz 200ft-ot adsz belőle nekem 50 ft-ot én meg közlöm hogy berakjuk a közösbe aztán ha valamire akarom arra elköltöm,és itt le is zárjuk a témát!

2011. jan. 7. 11:02
 10/50 A kérdező kommentje:

Ja és még valami,azt butaság gondólni hogy egy fillér sem megy az állam zsebébe!

Emberek általában 25%os adókulcsal dolgozik a magyar állam,ha én veszek egy kiló kenyeret abból is szépen megy az államnak,szerinted ebből mért ne menne?

2011. jan. 7. 11:07
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!