Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A legjobb barátnőm miért nem...

A legjobb barátnőm miért nem mutatja be nekem soha a szerelmeit?

Figyelt kérdés

nálunk ez már hagyomány, első pasiját 5 év után láthattam egy bulin 5 percre, a másikat pedig 3 év után. Most van egy

új azt sem mutatja be. Pedig egy városban lakunk, ilyenkor

annyira sértve érzem magam, mert olyan kiváncsi lennék

rájuk, és az összes jelentéktelen barátnőjének bemutatja

nekem nem. Mostani pasija külföldi, alig tudok angolul és még így is. 12 éve vagyunk legjobb barátnők én az összes

pasimat bemutattam, kiértékeltük őket meg minden. Azért sem értem mert szerintem ő sokkal szebb mint én. Mikor megkérdeztem csak röhögött. És a pasijainak sem mesél rólam.


2011. jan. 7. 18:41
 1/7 A kérdező kommentje:
Nem sokkal szebb, csak szerintem néhány dologban szebb. Szóval igazán nincs oka hogy rejtegesse.
2011. jan. 7. 18:42
 2/7 anonim ***** válasza:
Legjobb barátnő?Hááááát....! A te pasijaidon lehet közösen "csámcsogni"az övén nem?
2011. jan. 7. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mások vagytok, ennyi. Jó persze nem valami kedves gesztus, hogy az állítólagos legjobb barátnőjét nem mutatja be a pasijának, mivel evvel szerintem azt feltételezi hogy a) vagy neked tetszene meg a srác és hajtanál rá vagy b) fordítva. Az előbbi veled szemben gáz, az utóbbi meg a barátjával szemben, de érzésem szerint inkább benned nem bízik meg valamiért. De 12 év barátság után azért az is eléggé porbléma, hogy ezt ti négyszemközt nem tudjátok felnőtt módra megbeszélni, emrt normális baráti kapcsolatban az ember összeülhet a pérjával és a legjobb barátjával simán pl. egy sörre, teára, kávéra beszélgetni egyet, nem pedig dugdossa a párját... Nektek kéne ezt megoldanotok.
2011. jan. 7. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
tényleg nem vagyunk egyformák. ő egy kedves, konzervatív természetes lány, én meg extravagáns, pezsgő vagyok és nem bírok csendben maradni.
2011. jan. 7. 18:54
 5/7 anonim ***** válasza:
Vmi oka biztos van rá. Szerintem benned van a hiba. Nem mondom ki, h mi.
2011. jan. 7. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Háááát... nemtudom.. azt írod,h a jelentéktelen bnőknek bemutatja neked meg nem?!:O

Lehet,h túl jó csajszi vagy azért:D és fél,h "elcsábítod" a pasiját:/ nemtudom .. mi más lehetne..:/

2011. jan. 7. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Talán a "jelentéktelen" barátnőit nem tartja vetélytársnak, nem gondolja, hogy elcsábíthatnák a barátját. Lehet, hogy téged szebbnek talál magánál, nincs elég önbizalma. Sokszor hallani olyan történetekről, hogy a legjobb barátnő csábította el a barátnője pasiját, vagy egyszerűen csak szerelmesek lettek egymásba.Egyikük sem tehetett róla. Talán ettől fél ő is ha téged dekoratívabbnak gondol magánál.
2011. jan. 8. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!