Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért csinálja ezt a legjobb...

Miért csinálja ezt a legjobb barátnőm?

Figyelt kérdés

Arról lenne szó, hogy mindig együtt vagyunk szinte, aztán ha másik barátnőmhöz megyek át nem hozzá akkor megsértődik és később felhántorgatja, hogy: Hozzá át tudsz menni. Hozzám meg nem.


Máskor mondja, hogy mennyen át hozzá, de van hogy nincs kedvem és mondom neki, hogy most nem megyek erre ő: -Jó akkor nem érdekel (ilyenkor is felhántorgatja, hogy másik bnőmhöz átmegyek hozzá meg nem)

Néha olyan érzésem van, hogy neki mindig van joga megsértődni, de nekem meg nincs, ha én sértődök meg akkor felháborodik. Néha úgy ráordítanék csak nem akarom megbántani, nagyon fel tud idegesíteni. Apró dolgokon megsértődik. Mit tegyek? Teljesen kiborít. (Egyébként tényleg a legjobb bnőm megértjük egymást, meg mindenhova együtt megyünk, mindent megbeszélünk) Ha valami "káros dolgot csinálok akkor elkezd veszekedni velem, hogy miért csinálom ezt...

SEGÍTSETEK!


2011. nov. 5. 17:39
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ez azért van, mert még kicsik vagytok. Ne félj, idővel le fogjátok szarni, hogy ki mit csinál. A legjobb barátság nem ott kezdődik, hogy ki kihez megy át, és mikor, hanem ott, hogy ha kell egy váll, amin kisírhatod magad, akkor ő oda is nyújtja neked.

Van egy barátnőm, 7 évig nem is beszéltünk egymással.(munka, suli, elkerültünk egymástól)

Aztán fél éve találkoztunk, és ott folytattuk a beszélgetést, ahol 7 éve abbahagytuk. Baromság ez az egymás nyakán lógás.

Ha néha ráordítanál, akkor tedd meg. Elvégre egy barát mindig őszinte a másikhoz.


24/n

2011. nov. 5. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Vagy rabszolga kell neki, vagy beléd szeretett.
2011. nov. 5. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igazából nem értem miért sértődik meg ilyeneken... idősebb nálam és nagyon apró dolgokon képes megsértődni. Én fiatalabb vagyok, de soha nem sértődöm meg rá ilyenek miatt... Ő mindig kiharcolja magának h neki legyen igaza.
2011. nov. 5. 17:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!