Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogy lehetne spórolni havi...

Hogy lehetne spórolni havi 540 euróval? Mi az, amit nélkulozni kellene?

Figyelt kérdés
Anyámmal élek bérházban...
2009. jan. 29. 19:59
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

na ehez pl tudni kell mit kell neked állnod és melyik országban élsz.

de rengeteg dolgon lehet spórolni. ismerni kell az életviteled, stb... pl csak a legszükségsebb dolgot kell megvenni.

2009. jan. 29. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ami fontos arra kell adni
2009. jan. 29. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

540 eurot szeretnel megsporolni, jol ertem?

Mit csinalsz, tanulsz, dolgozol, mennyi idos vagy...

Az ennivalon lehet szerintem a legtobbet megsporolni.

Ezen kivul probalj felesleges dolgokra penzt ki nem adni, a felesleges azt jelenti, ami nelkul ugyanugy megtudsz lenni, nem muszaj megvenned.

Pl. cigi, szeszes italok, uditok, ujsagok, lotto, telefonalgatasok ezek nekem feleslegesek.

Aztan ha tudsz tavasszal biciklivel, vagy gyalogosan kozlekedjel, ha megoldhato. Konyvet konyvtarbol, ruhat, amit lehet hasznalt piacrol, boltbol vegyetek meg. Az egesz lakasban ne egessetek mindig a villanyt, es ne zuhanyozzatok orakon keresztul.

En tudok sporolni, de ird meg, hogy mit csinalsz, vagy valamit irjal meg!

2009. jan. 30. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nem cigizunk, nem szoktunk alkoholt/újságot sem venni...

Az a baj, hogy anyám mindig koltekezik, és nem tudom leállítani de már megigérte hogy abba hagyja, de én attól félek, hogy nála ez már fuggoség...:(

En tanulok ugyanabban a városban, ahol lakom, ugyhogy a tanulásra nem koltok sokat, de viszont járok ebédre, amit sokszor nem is eszek meg.

A legtontosabbak: lakbér, villanyszámla, telefonszámla(2), kaja, innivaló ami meg felmarad pénz soha nemlátom...:(

2009. jan. 30. 22:05
 5/5 anonim ***** válasza:
en havi 300 euro keresek , es sporolni szeretnek , mi vagy te bankar?? nekem 2 gyerek meg egy feleseg es megeleg es te ilyet kerdezel??????? rohej apam..........
2009. febr. 15. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!