Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért nem tudok összebarátkozn...

Miért nem tudok összebarátkozni emberekkel?

Figyelt kérdés

Hihetetlen, hogy nem tudok összebarátkozni egy emberrel sem, mindenhol csak felszínes kapcsolatokat tudok kialakítani, a külsőmmel semmi baj nincs, sosem volt sok barátnőm, összesen 3, de azóta kettővel már teljesen megszakadt a kapcsolat, az az egy akivel tartjuk a kapcsolatot, vele is egy évbe kb. ha egyszer tudunk találkozni. Sem általánosban sem középiskolában nem sikerült barátokat szereznem, most halasztottam az egyetemen, és dolgozom, de itt sem sikerült senkivel összebarátkoznom, hiába vagyok jóba mindenkivel ezek csak felszínes kapcsolatok, mindenki éli az életét, megvannak a barátai a szerelme. Félek, hogy ha ez így megy tovább sosem lesznek barátaim, nagyon beszélgetni sem tudok másokkal, mert nem sok a közös téma, néha, úgy érzem egy kuka vagyok, hogy nem tudok hozzászolni dolgokhoz, de ez főleg akkor van, ha kettesben vagyok valakivel, mert nagyobb társaságba még elmegy...

Mit tegyek, hogy ez változzon?


2011. jan. 8. 16:18
 1/1 anonim ***** válasza:

Olyan emberek társaságát keresd akiket hasonló témák érdekelnek mint téged(mittomén:politika vagy pc játékok vagy tudomány vagy sport,szex,pletyka...stb)és a személyiségük is összhangba hozható a tiéddel.


Ennyire egyszerű..

2011. jan. 15. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!