Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ilyenkor mi van? Foglalkozzak...

Ilyenkor mi van? Foglalkozzak ezekkel az emberekkel?

Figyelt kérdés

Múlt évben volt egy fiú, akinek segítettem tanulni a vizsgák előtt, de kikezdett velem. Átment sikeresen a vizsgán, de a "románcunk" 1-2 napig tartott. Szakított, hogy "neki ez sok" (bizonyára úgy is viselkedtem néha)

Ezzel poárhuzamosan a legjobb barátnőmnek, akivel együtt is laktam szerelmes lett az egyik szaktársunkba, aki visszautasította, hogy "maradjanak csak barátok" én meg leosztottam a lányt, hogy akkor hagyja a francba tartsa meg nőiességét és ne foglalkozzon vele. Ez nem így történt. Csak szenvedett, hogy nem lehet köztük több, de mellette volt mint barát! MINDIG!!!

Az én szánalmasan rövid kapcsolatos barátom és a barátnőm "barátja" nem bírták egymást egyáltalán. A barátnőm tavasszal hirtelen elköltözött mellőlem. Én írtam neki egy levelet, de ő bunkó volt. Nyár végén írt a lány nekem emailt, hogy hiányzok neki, de már nem foglalkoztam vele. A nyár után együtt kezdtek el nyomulni hárman. Én meg folyamatosan csak kerülöm őket, mert sokkol a kavarás. Talán túl sok a belső nem tisztázott probléma, ami nem rajtam múlott. Szerintetek? 21L


2011. szept. 20. 18:35
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!