Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Más országokban is van szalon...

Más országokban is van szalon cukor, vagy ez csak magyar/közép európai szokás?

Figyelt kérdés
2011. jan. 9. 18:24
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Angliában nincs szaloncukor..Sajnos karácsonykor nem volt a fán a kedvenc zselés szaloncukrom..
2011. jan. 9. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
20%
Én úgy tudom, hogy csak Magyarországon van.
2011. jan. 9. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
24%
Magyar találmány és csak itt szokás.
2011. jan. 9. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
10%
Akkor miért írja pl a milkás szaloncukron más nyelveken is az összetételt? Szerintem azért mert máshol is van szaloncukor!
2011. jan. 11. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
81%
Magyar a szaloncukor, csak a Milka rájött,hogy van itt kereslet rá, és lehet már más országokban is. Ugyanígy van a túró rudival, az is magyar, csak elkezdték más országok is gyártani, pl. Kína
2011. jan. 11. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
96%
Érdekes módon Szlovákiában is létezik. A határ közelében láttam ugyan - Párkányban -, de szlovák gyártmány volt, nem csak szlovák nyelvű.
2011. jan. 11. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Legelsőnek: Londonban ne lenne magyar bolt?

Nálunk Dublinban van egy kis Magyar Bolt. Nem akarok túlozni, Karácsony előtt legalább 30 féle szaloncukrot lehetett kapni, köztük zseléset is, több féle ízben.

Vállalnak házhoz szállítást nemcsak az egész Független Ír Köztársaság, hanem Ulster és Nagy Britannia egész területén is.

Itt van a honlapjuk parancs-sora, hátha hasznos lesz az már az idei Karácsonykor: www.paprikastores.ie ,

vagy bármikor máskor.

2011. jan. 15. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
100%
Finn cserediák családnak vittünk, azt sem tudták mi az :))
2012. júl. 28. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
88%
Franciaországban is van, náluk karácsonyi cukorkának hívják, nagyon finom:D
2014. jún. 9. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 gaborczirjak válasza:
Romaniaban is van.
2014. okt. 27. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!