Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit tennétek, ha ápolatlan,...

Mit tennétek, ha ápolatlan, büdös osztálytársaitok lennének?

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy van 1-2 igen érdekes osztálytársunk. Nem fürdenek(vagyis nemtudom, de iszonyatos szaguk van), nem mossák a hajukat(láthatóan zsíros a hajuk), és sokszor ruhát sem váltanak, az egyik lány pl ugyanazt a pulóvert és nadrágot hordja 1 egész hónapja. Nagyon durva szaguk van. Én nem tudom, hogy merjek-e nekik vagy az osztályfőnöknek szólni ez ügyben, de ez elég zavaró nem csak szerintem, hanem az osztály szerint is. Az a kifogás, pedig, hogy nincs pénzük, nem jó, mert több tízezres telefonnal futkos mindegyik...

Lehet ez ellen tenni valamit? :/

Aki volt már hasonló helyzetben, írjon véleményt, választ, tippet...

Köszönöm!

(Középiskoláról van szó, 10. évfolyamról...és az illetők pedig leányok...)


2011. jan. 10. 17:05
 1/9 anonim válasza:
78%
Mi is így voltunk ezzel sokáig. A tanárok is érezték. Eleinte csak viccelődtek vele, hogy: Kiskenguruk stb. aztán a biosztanárunk azt mondta, hogy fogja hívni a védőnőt ha még egyszer előfordul, aki meg vmi családizét értesít. Azóta (nem egyből) folyamatosan csökkent a szag - majdnem - mindenkinél. Már csak 1-2 ember van, de azt csak intim távolságból (50 cm-ről) lehet érezni. Amúgy ezekből 2 kivételével az összes izzadtságszagú volt, a másik kettő pedig ilyen.. nem is tudom, talán a legmegfelelőbb szó a dohos-szar szagúak voltak. 14/L
2011. jan. 10. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
95%
Hát akkor az én osztálytársaim nagyon igényesek mert nincs ilyen osztálytársam egy se, mindegyiknek parfüm illata van :) Meg néha a cigi keveredik :D 10 edikes vok
2011. jan. 10. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
94%
am én szólnék nekik a többiekkel 1 ütt
2011. jan. 10. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
96%
Nekem volt ilyen osztálytársam. A névnapjára szappant, és sampont vettem neki. Megkérdezte: Ez célzás? Én pedig mondtam, hogy igen, mert ápolatlan vagy. Utána már mosakodva jött az iskolába.
2011. jan. 10. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Valószínűleg szólni fogok valakinek, mert számomra ez zavaró... :/ És mondom, az osztály többi tagjának is. És senki sem nézi jó szemmel ezt... :/

2011. jan. 10. 17:51
 6/9 anonim ***** válasza:
89%
Szólni semmiképp ne szólj nekik, mert egyből jönnek majd a "há csák mee romá vágyók? háéz diszkriminátív!" dumával, és rádküldenek egy romadzsihádot.
2011. jan. 10. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ezt le akartam írni, de elfelejtettem: nem romák. Fehér emberek... :/
2011. jan. 10. 18:24
 8/9 anonim ***** válasza:
92%
Nálunk is volt egy ilyen csaj. De ő nem tehetett róla. Szülei dohányoztak, alkoholisták voltak, putriban laktak. (nem romák) Fürdött, amikor tehette, de a ruhái akkor is büdösek voltak. Cikizték is. Kérte, hogy vegyék el a szüleitől, rosszabbánl rosszabb családokhoz került, qrválkodott, lopott. Most valahol büntetőeljárás alatt van. =/
2011. jan. 10. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Nem, nekik semmi ilyen gondjuk nincs. :/ Egy csapat animés leánykáról lenne szó, mondom 40 ezres telefonokkal futkosnak.:/

Köszönöm mindenkinek!

2011. jan. 11. 16:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!