Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerintetek a 10000000....

Szerintetek a 10000000. Magyarorszagi lakossagbol hany szazalek a tiszta magyar es mennyi a cigany es a zsido?

Figyelt kérdés
Ez egy telejesen normalis Magyar kerdes es nem arra gondolok hogy ki vallja magat magyarnak, hanem ki tudja igazolni uknagymamaig!?
2011. jan. 12. 13:57
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

"es Szent Istvan ota nem valtozott meg es azota nem illeszkedik be a 90 szazaleka!"


Ad egy: Szent István korában egy darab cigány nem volt Magyarországon. Európában is csak a XIII. században jelentek meg.

Ad kettő: A ma Magyarországon élő cigányok többsége még néhány száz éve sem volt itt.

Ad három: Még a XX. század első felében is a cigányság java része (Magyarországon), zenész, kereskedő cigány volt, akik megvetették a tolvaj társaikat, és ha rajtakapták őket (vagy valaki eléjük vitt egyet, hogy rajtakapta), esetenként halálra is verték, mert rontja a jó hírüket.

Persze, mindig is voltak tolvaj cigányok, de tolvaj magyarok is voltak szép számmal. Csak a cigányok idegenek, nomádok, termelő munkát nem igen végeznek (többségük zenész, előadóművész, cirkuszos volt), ezért könnyű rájuk fogni mindent. Aztán a világháborúk elvették a kenyérkereseti lehetőségüket és jött a szépreményű kommunista rendszer, ami boldog-boldogtalannak adott fizetést csak azért, mert őrizte a seprűt. Csodálod, hogy ezek után akkor sem voltak hajlandók visszaszokni a becsületes munkára, amikor már volt rá lehetőségük? Ha megkapják úgy is a "bérüket", ha nem dolgoznak, akkor minek?

Persze, az ő hibájuk is. De szerintem más országban, kisebbségként a magyarok is pont ugyanezt csinálnák.

Elítélem én is a munkakerülőket és bűnözőket (nemzetiségre való tekintet nélkül), de ezért elítélni egy komplett etnikumot kimeríti a rasszizmus fogalmát.


"De ha elolvasod figyelmesen a kerdesemet, ott van hogy nam kizarolag en akartam tudni hanem egy Avar nemzetisegu baratom oroszbol,en pedig migigertem neki hogy kideritem a korulbeluli szazalekaranyt!"


Erre már meg is adtam a választ.

A hivatalos számítások szerint úgy 250-500.000 a cigányok száma, ami a ~10 milliós lakosság 2,5-5%-át jelenti. A zsidók arányát pedig akkor tudom megmondani, ha definiálod, hogy ki a zsidó, mert hivatalos definíció már kb. kétezer éve nincs rá.

2011. jan. 17. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:

Oroszországban nincsenek elszaporodva a zsidók?:D:D

Ortodoxok?De tőlük függetlenül is olvass utána,nemcsak hogy sokan vannak de hihetetlen befolyással is birnak a világban:)

2011. febr. 4. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

8-as, ilyen 20-30%-okkal való dobálózást hagyjuk már! Egyrészt túl nay intervallum amiben tapogatózol, másrészt lövésed sincs pontos(abb) adatról. Nekem sincs. Teljesen felesleges ilyen légbőlkapott számokat beírni. Vagy ha már mégis, akkor ne ilyen nagy szórásokban gondolkodjunk. Ismétlem: értetlmetlen. Még valaki elhiszi.

Másik: színesebb nemzet? Te normális vagy? Én magam szeretem a diverzitást, a sokszínűséget, amikor sok kultúra találkozik; nyelvben, ételekben, szokásokban, mindenhol megmutatja magát, szerencsés esetben összegyúrva mindegyiknek az előnyét, zamatát. Jó dolog ez. De biztos vagy te benne, hogy ez a cigányokra is áll? A zenéjük az mondjuk egy olyan produktum, amit fel lehet mutatni, hogy na, tessék, ezt adták/adják önmaguknak, nekünk, a világnak. Megjegyzem ez egy igen kis hányadukra áll. De a többi? A többi mit ad nekünk? Tudod mit? Majd ha a te szádat is beverik minden előzmény és főleg ok nélkül és attólsfogva napi 24 órában fáj a fogad, na majd akkor! Akkor mondjál ilyeneket, hogy színesebbé teszik a nemzetet. Hülyegyerek. Nézz már kórül, úgy egyáltalában véve! Nem a saját tapasztalatomról van szó, rengeteg beszámoló jön rengeteg embertől. Agresszívek, hordában élnek, koszosak, élősködők. Jah, hozzáadják a sötétbarna színt a nemzethez, marha jó. Imádom mikor elméleti emberek (valójában gyerekek) firkálgatnak ide naphosszat.

2012. júl. 13. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

"De szerintem más országban, kisebbségként a magyarok is pont ugyanezt csinálnák."

Na na, erre azért nem sok példát látsz.


Ezt a 2%-ozást meg még mindig nem értem. Szó volt a születések számáról, ami egyértelműen magasabb végeredményt tesz ki. Ami sajnos messze eszik a 2%-tól. Azok a gyerekek meg vannak születve. És cigányok. Vagy ők nem számítanak? Nem léteznek már most is vagy nem fognak felnőni? Vagy nem értem..

2012. júl. 13. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Nos én úgy tudom hogy a zsidók 10000-ren vannak Magyarországon a cigányok meg most 2014-ben gyakorlatilag vagy felértek a magyar létszámmal vagy már túl szárnyalták azt is.
2015. jan. 4. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!