Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért nem jó üzlet a bolhapiac...

Tibor1968 kérdése:

Miért nem jó üzlet a bolhapiac Budapest!?

Figyelt kérdés
Miért nem nyitnak lehetőséget azoknak,akiknek már nincs rá szüksége,megunta,nem kell már neki!!ja , mert egy kis lehetőség lenne e válságos időkben?? DOBJUK KI,ami használható az is legyen szemét!!
2011. jan. 12. 17:52
 1/5 anonim ***** válasza:

Na, itt egy szemét budapesti sznob válasza... (ha nem budapestetieket akarod, szídni, bár nagyon úgy tűnik, akkor ezt a mondatot ugord át)

Mert ott a vatera, vagy a teszvesz. Ingyen feltehetsz bármit, nem kell a napon állnod vele egész nap, otthonról keresgélhetsz a dolgok között...

Akarok mondjuk egy könyvet, akkor beírom a címét és kidob vagy 5 lehetőséget. Egy ilyen oldal egyszerre turkáló, antikvárium, bolhapiac és használt cd bolt, de autót lakást, bármit vehetsz ott... Én ilyen helyeken szoktam venni a könyveket és néha a kozmetikumokat

Amúgy meg miért Budapest? Mi bajod Budapesttel ilyen szempontból?

2011. jan. 12. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Bocs, hogy nem a kérdésedre válaszolok, de a Teszvesz meg a Vatera eladóknak nem ingyenes! Jutalékot kell fizetni a felrakott dolgok után is, meg eladáskor is.
2011. jan. 12. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Bocs, hogy én sem a kérdésre válaszolok, de


1 Ft, minimálár nélkül (Kivéve az egyes autó-motor és ingatlan kategóriákban indított aukciókat) 0 Ft

2 - 5000 Ft 5 Ft

5001 - 10 000 Ft 10 Ft

10 001 - 20 000 Ft 20 Ft

20 001 - 60 000 Ft 30 Ft

60 000Ft felett 40 Ft


most a kedvedért, megnéztem, hogy a bolhapiacokon is van helypénz. Egyet találtam, az 500 Ft. Ezért feltehetsz teszveszre 20db 60000-es cuccot, vagy 100 könyvet, ha mind 5000 alatt van.

Ha lenne 100 fölösleges könyvem, akkor lehet, hogy inkább nem szállítanám sehova, mert az is pénz.

2011. jan. 12. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

ÜDV NIPREDIL!

Na!(először is nem személyeskedésről van szó).

Neked mit jelent az a szó,hogy (filing)?

Nekem a piac, inkább egy közösségről szól, ahol az emberek megosztják véleményüket IS!Próbáld ki,sokat lehet tanulni,ha személyesen beszélgetsz valamiről,vagy szeretnéd tudni mi az, mire használták -ják.Hidd el nem sokan tudják ezt megtenni,hogy interneten áruljanak!Azok az emberek is emberek ,hát ennyi a többit már te is tudod szerintem. Viszont nézd meg a következő kérdésem segitség kellene!!

2011. jan. 14. 07:40
 5/5 anonim ***** válasza:

és azt hogy találom meg? :)

melyik kategóriába írtad egyáltalán? név alapján nem lehet keresni, vagy igen?

amúgy nem akartam senkit sem bántani, csak leírtam egy okot, ami miatt ezek megszűnhettek.

Én voltam még régen bolhapiacon, csak arra emlékszem, hogy az összes árus kis hisztis hülyének nézett, aki majd megveteti a dolgokat az anyjával... meg kisiúnak néztek rózsaszín kabátban... gyerekkori traumák :)

2011. jan. 14. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!