Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Franciaország, Görögország,...

Franciaország, Görögország, Olaszország, Spanyolország melyikbe lenne érdemesebb kiköltözni?

Figyelt kérdés
melyik a legszebb,milyenek az emberek stb.
2009. jan. 31. 17:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Melyik nyelvet beszéled? Mit akarsz kint csinálni? Mindegyik szép.
2009. jan. 31. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
91%

mindegyik szép.olaszban az emberek temperamentumát és a közlekedési stílust nem tudnám megszokni.

spanyolba azért nem mennék,mert elég veszélyes ott az élet.bármelyik pillanatban kirabolhatnak.

görögország szép de nem sok munka van.

franciában megfizetik a munkát,van is de az emberek bunkók nagyon.nekem ezek a tapasztalataim.én egyikbe se költöznék.én angliába mennék.rengeteg munka van,nem nehéz megélni.az emberek nagyon udvariasak.de te ezt nem soroltad a lehetőségek közé.

a 4 közül akkor talán franciaország.még mindig ott a legnormálisabb a társadalom.

ahová viszont soha nem mennék,az belgium.mikor ott voltam azt hittem sose jöövünk el.tiszta gettó volt.

esetleg más ország?unión belül akármelyikről el tudom mondani a véleményemet.

2009. jan. 31. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Tudod ezek az országok vonzanak engem.Ami egy kicsit mediterrán vagy legalább van olyan része is.Főleg az emberekre vagyok kiváncsi meg hogy van e meló stb.
2009. febr. 1. 10:10
 4/7 anonim ***** válasza:
Unokatesóm sportoló, és a családjával már több országban élt pár évet, jelenleg Spanyolban vannak, de itt szeretnek a legjobban, nem a sport miatt, hanem úgy általában. Igaz görögbe nem voltak a felsoroltak közül, de ott nincs annyi munkalehetőség, meg nem olyan jó az életszinvonal. Olasz is jó hely, de a spanyolok jobban élnek náluk. A franciák ízlés kérdése:), még a németekkel voltak megelégedve. Szóval összefoglalva spanyol a nyerő!De próbálj szerencsét, max ha nem tul jó, elmész máshová. Ha fiatal vagy még, nincs vesztenivalód!
2009. febr. 1. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Amilyen nyelvet beszélsz.
2009. febr. 2. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
65%

Szerintem Görögország a legjobb. Bár ott nyelvi nehézségeget okozhat a cirill betűs írás, de szerintem az a legmediterránabb ország. Szép környezet, kedves emberek, jó álláslehetőségek :D És a kultúrája is csodálatok :)


Ha viszont nyelv szerint szeretnél dönteni, akkor a spanyolt vagy a franciát ajánlom, mert ezek viszonylag egyszerűek (tapasztalat). A franciáknál viszont a konyha nem biztos hogy csábítani fog :)

2009. aug. 4. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Jelenleg ezek közül Franciaország áll a legjobban gazdaságilag. Aztán Olaszország, majd Spanyolország, és Görögország.

De Franciaországot nem ajánlom a nagyon sok bevándorló miatt. Olaszország most nem áll túl jól gazdaságilag, mert Dél erősen lehúzza, de ha Észak-Olaszországot választod, az még fejlettebb is, mint Franciaország. Én mindenképpen egy északi nagyvárost (Milánó, Torino, Firenze, Bologna, Brescia) ajánlanék. Persze csak akkor, ha felsőfokon beszélsz olaszul. De ez mind a négy országra érvényes.

2011. nov. 19. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!